Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

6/7 menü 18/6

12.30: 2 kepekli etimek, 1 kk kasar, 1 kk beyaz peynir, 1 yumurta yeşillik çay
15: 10 kiraz (sırf kabızlık mevzusundan yedim bol su içtim işe yaradı 🙈)
18: semizotu salatası, 4 köfte ayran
yeşil çay, maden suyu, kahve, su, çay içtim
7.5 kilometre yürüdüm

6/7 menü 18/6

12.30: 2 kepekli etimek, 1 kk kasar, 1 kk beyaz peynir, 1 yumurta yeşillik çay
15: 10 kiraz (sırf kabızlık mevzusundan yedim bol su içtim işe yaradı 🙈)
18: semizotu salatası, 4 köfte ayran
yeşil çay, maden suyu, kahve, su, çay içtim
7.5 kilometre yürüdüm
Güzel menü sporda var harikaaa🖒🖒🖒

Canım gerçekten gruba çok önem ve uğraş veriyorsun ne yazsan haklısın ben menü yazma konusunda bilmiyorum belki size komik gelebilir grubumuzda emziren anneler var ne bileyim yazılanlardan canı çeker o an için evinde olmaz vebale girmek istemediğim için yazmıyorum belki çok hassas düşünüyorum ama tamamen yazmama nedenim budur yoksa senin emeğine çok saygı duyuyorum gerçekten bu konuda hakkını ödeyemeyiz😊
Canım teşekkürler
Şimdi tabi senin tercihine saygılıyım ama herkes burada diyet için paylaşım olduğunu biliyor bu noktada zorlayıcı olamam ama 😊
Baslangic Kilom 87.7 guncel kilom 85.1 idi o arayi kacirmissin sevgili konu sahibi blondeaddict blondeaddict , bilemedim oncesini de yaziyor musun yoksa burdaki baslangici mi yaziyorsun ben gene de diyim dedim 😂😂😂
Buradaki başlangıcını yazdım, diğerini sen tutarsın zaten 🥰
Bu akşam 20:00 itibariyle rezene&kimyon çayımı içip orucuma başlıyorum İnşallah..
bu arada süt artıran caylardan tüketiyorum günde 3 kupa, inanilmaz kalorili ve şekerli maalesef..Ona rağmen inşallah verebilirim
hadi bismillah :KK53:
bu arada listeye ekleyebilirsiniz yaş 34 :KK14:
sabah görüşürüz kızlar..
Eklerim yaşını👍
17. Gün 18/6
70.5 kg hedef temmuz sonu 66
İleri hedef 60kg

sabah
Sirkeli su
Kahvaltı 11:00 de
Haşlanmış yumurta, 3 zeytin, salatalık, domates, beyazpeynir, zeytin 2 ince dilim kepekli cevizli ekmek, fıstık ezmesi ve reçel
Bol bol çay

Öğlen sirkeli su filtre kahve

akşam yemeği 16:30
Nohutlu buğdaylı ayran aşı

mutfak erken kapandı

1.2km yüzdüm
çok güzel canım afiyet olsun 👍
07/07
13:30 2 yumurtalı labneli omlet domates biber salatalık

18:00 pilavsız kuru fasulye( fasulyeler 😭 pilavsızlıktan)
4 lt su şimdilik
Saat 11:00-13:00 arası spor+1500 ip sanırım -1200kcal
Öldüm sanırım tartının gazıyla spora abandım ama öldüm resmen🙃
😂 pilavsızlıktan ağlayan fasulyelere bi cacık yoğurt yada ayran verseydin sakinlerlerdi belki 😂😂😂
Afiyet olsun spor süper 👍👏

Evet gelelım bugune bu hafta bu beslenme seklı son haftaya 21 gunluk sadece kahvaltının degıstıgı 2.evreye gecıs yapacagım
18/6
Kahvaltı oncesı tarcınlı kahve
12.30 13.00
1 bardak cay 2 dılım kasar peynırı tereyaglı sucuklu yumurta salatalık 1 kase kabuklu fındık
16. 30 menengıc kahvesı
18.30 19.00
Kozlenmıs patlıcandan karnıyarık yaptım 2 tane yedım yanına 2 kasık bulgur pılavı yogurt ve salata
Suya kahveye devam ama bugun spor yapabılecegı sanmıyorum dun 5 saat yuzdum her yerım hamlamıs 😂
5 saat yüzen birine hiç birsey diyemem 🤩👏
Valla çok güzel fikir
Yanlız ben izinde iken internetim olmuyor o zaman aranızda olamıyacağım.. wi fi bulursam atlarım hemen :) birde tartı konusu var, her tartı aynı tartmaz, türkiyedeki evimde tartıda yok.. valla onu nasıl halledicem hiç bilmiyorum.. işin ucunu kaçırmamak için tartılmam gerek benim yaaa.. neyse inşalalh bir şekilde halledip dönüş yapıcam
Canım sengün topicte aktif olup arada giremeyen vs için değil sözüm o tür durumlarda bir izin vs devreye sokarız askeriye değil ya 😂
06/07 ( minik prensesimin doğum günü teyzeleriiiiii)
13:00 acı marul tatlı marul yeşil soğan yeşil biber kaynamış 2 yumurtalı salata

16:00 1 kase yoğurt içine 15 cin biber turşusu ( harikaaaaa 😍)

20:00 kabak ve soğan çorbası hemde bulyonsuz blondeaddict blondeaddict 😂, valla tuzsuz denedim olmadı içemedim.. bunada diyet deyip kendime zehir edemiycem aonuçta uzun süreli beslenme olması gerek o yüzden tuz ekledim çorbama
nice yaşları olsun yavrunun 🥳💐❤️🤩
Aynen öyle tuz ekle canım saçma birsey yemektense o tuz birsey yapmaz 😊
Merhabalar
.30. Bir kupa sade nescafe

12.30. İki haşlanmış yumurta, peynir, 10 zeytin, birer domates-salatalik, 3 orta boy dilim hindi füme

13.40. Bir kupa yeşil çay

14.00 bir şeftali, yarım muz, 7 adet gün kurusu, bir kase k special tahıl gevreği (yağsız sütle)

19.20. Bir dolu tabak zeytinyağlı türlü, yanında yarımse yoğurt, yemeğin ardından 3 yemek kaşığı yoğurt kürü

İle günü kapattım 😊
Menünde meyve yoğunluğu çok fazla canım
(1/2 muz=1 meyve,7 kayısı 2 porsiyon meyve ve şeftali 1, toplam 4 porsiyon meyve var , tahıl gevreği var ve hepsi de şekerli meyveler, Çok karbonhidrat yüklü , aman dikkat 🥰)

Bugün menü
Sabah 11.00
1 yumurta omlet
5 yeşil zeytin
1 dilim beyaz peynir
1 kırmızı biber közlenmiş
Yeşillik
1 kızarmış form ekmek

Ara
1ç.bardağı kefir içine 1 tk keten tohumu yağı
10 badem

Akşam 16.30
2 tavuk pirzolala (derileri alınmış )
1 kase yoğurt
Bool salata

3 lt su içildi..

Spor sabah
60 dk eliptik
30 dk yürüyüş bandında yürüdüm
10 dk step tahtasında step yaptım

Akşam
1 saat dışarda yürüyüş yaptım.
Afiyet o
iyi akşamalar arkadaşlar , menümü yazayım ama dikkat etmedim malesef:kızgın::kızgın: oğlum mantı istedi akşam biraz kaçtı

sabah 12.30 'da : 2 yumurtalı soğanlı omlet, kırmızı köz biber salatası , 4-5 adet kırma yeşil zeytin, süzme yoğurt
akşam 19:00: kendi yaptığım mantıdan bir tabak :KK42::KK42:, bol salata
bol su içtim yarın daha dikkatli olacağım
yarın ekmek, pilav makarna türü şeyleri katma canım menüye bol su, yoğurt protein ve sebze ye 🤗

Yeni ilk sayfa kurallarımız genel görüşünüz de paralel olduğu için ilk sayfaya ekledim hayırlı ve verimli olsun konumuz 🥰

Eklentiler

• 2031269A-0F6E-45B7-B8E1-E0DA0D56834C.jpeg
    2031269A-0F6E-45B7-B8E1-E0DA0D56834C.jpeg
    174,1 KB · Görüntüleme: 52
Yeni ilk sayfa kurallarımız genel görüşünüz de paralel olduğu için ilk sayfaya ekledim hayırlı ve verimli olsun konumuz 🥰
Canım bu kurallar güzel olmuş sanada yazık emek veriyorsun bir cıkar beklemeden ugraşıyorsun hakkını helal et bize emeklerine saglık
Menüm
Sabah
2 haşlanmış yumurta domates yeşillik tuzsuz peynir 6 zeytin şekersiz çay
Akşam
1 tabak taze fasulye
2 kaşık bulgur pilavı
Bol salata
2 litre su
Spor yok
Misafirlerim var yapamıyorum

16/8
Sabah klasik kahvaltı,,,1 dilim ekmek

Ara
Yeşilçay 1 elma

Akşam 18.00
Izgara tavuk,,, salata ,, yoğurt

Ara
Yeşilçay
Süper 👏 kısa sürede rotaya girer 😉🥰
Canım bu kurallar güzel olmuş sanada yazık emek veriyorsun bir cıkar beklemeden ugraşıyorsun hakkını helal et bize emeklerine saglık
Menüm
Sabah
2 haşlanmış yumurta domates yeşillik tuzsuz peynir 6 zeytin şekersiz çay
Akşam
1 tabak taze fasulye
2 kaşık bulgur pilavı
Bol salata
2 litre su
Spor yok
Misafirlerim var yapamıyorum
Rica ederim helal olsun ne demek
Ben gerçekten faydalı olsun istiyorum herkese hiç sorun değil 😍
Menü iyi sadece gün içinde belki bir yoğurt yada ayran ekleyebilirsin protein için 🥰
evde misafir olunca zor olur her şey kolay gelsin

Selamlar sabah tartıldım ama fırsat bulup yazamadım eklenmeyecek ama 80 çıktım bugün bu gunluk menü paylaşma ben yapamam sanirim sessiz takipçi olurum artık sorun değil...

Canım teşekkürler
Şimdi tabi senin tercihine saygılıyım ama herkes burada diyet için paylaşım olduğunu biliyor bu noktada zorlayıcı olamam ama 😊

Buradaki başlangıcını yazdım, diğerini sen tutarsın zaten 🥰

Eklerim yaşını👍

çok güzel canım afiyet olsun 👍

😂 pilavsızlıktan ağlayan fasulyelere bi cacık yoğurt yada ayran verseydin sakinlerlerdi belki 😂😂😂
Afiyet olsun spor süper 👍👏

5 saat yüzen birine hiç birsey diyemem 🤩👏

Canım sengün topicte aktif olup arada giremeyen vs için değil sözüm o tür durumlarda bir izin vs devreye sokarız askeriye değil ya 😂

nice yaşları olsun yavrunun 🥳💐🤩
Aynen öyle tuz ekle canım saçma birsey yemektense o tuz birsey yapmaz 😊

Menünde meyve yoğunluğu çok fazla canım
(1/2 muz=1 meyve,7 kayısı 2 porsiyon meyve ve şeftali 1, toplam 4 porsiyon meyve var , tahıl gevreği var ve hepsi de şekerli meyveler, Çok karbonhidrat yüklü , aman dikkat 🥰)

Afiyet o

yarın ekmek, pilav makarna türü şeyleri katma canım menüye bol su, yoğurt protein ve sebze ye 🤗

Ben kendime bi liste yaptim gunluk aldigim kalori yaktigim kalori yaptigim sporlar falan hepsini gun gun yaziyorum . Bir egitmen 7000 Kalori acigini tamamladiginizda 1 Kilo yagdan vermis Kabul edebilirsiniz demisti o yuzden yapiyorum . Buzdolabina da astim . Canim bisi cekince bakiyorum emeklerine yazik yeme diyorum . Ise de yariyo herkese tavsiye ederim

Selamlar sabah tartıldım ama fırsat bulup yazamadım eklenmeyecek ama 80 çıktım bugün bu gunluk menü paylaşma ben yapamam sanirim sessiz takipçi olurum artık sorun değil...
Canım selam sadece geç kilo bildirenleri bugün güncellemiyorum 🤗
Her zaman menü paylaşımı yapabilirsin zaten istediğimiz herkesin menü paylaşması, sessiz takipçi olmanı gerektiren bir durum yok 🥰

X