Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

gerçek peynirse yağlı olmalı
Süt mesela en yağlısını alıyorum şimdi bim de altın süt çıktı en yağlısı o onun haricinde sabah kahvaltı dışında tahıllı unlu birşey tüketmemeye dikkat eidyorum

hatta filtre kahveme bile coconut yağı ekliyorum
Kötü yağlarla iyi yağları ayrıştırmalı

Canım gerçekten gruba çok önem ve uğraş veriyorsun ne yazsan haklısın ben menü yazma konusunda bilmiyorum belki size komik gelebilir grubumuzda emziren anneler var ne bileyim yazılanlardan canı çeker o an için evinde olmaz vebale girmek istemediğim için yazmıyorum belki çok hassas düşünüyorum ama tamamen yazmama nedenim budur yoksa senin emeğine çok saygı duyuyorum gerçekten bu konuda hakkını ödeyemeyiz

Bencede mantıklı ben katılıyorum bu görüşe

Bu akşam 20:00 itibariyle rezene&kimyon çayımı içip orucuma başlıyorum İnşallah..
bu arada süt artıran caylardan tüketiyorum günde 3 kupa, inanilmaz kalorili ve şekerli maalesef..Ona rağmen inşallah verebilirim
hadi bismillah
bu arada listeye ekleyebilirsiniz yaş 34
sabah görüşürüz kızlar..

17. Gün 18/6
70.5 kg hedef temmuz sonu 66
İleri hedef 60kg

sabah
Sirkeli su
Kahvaltı 11:00 de
Haşlanmış yumurta, 3 zeytin, salatalık, domates, beyazpeynir, zeytin 2 ince dilim kepekli cevizli ekmek, fıstık ezmesi ve reçel
Bol bol çay

Öğlen sirkeli su filtre kahve

akşam yemeği 16:30
Nohutlu buğdaylı ayran aşı

mutfak erken kapandı

1.2km yüzdüm

Sağlıklı beslenen için geçerli tabi söylediklerim. Paketli gıdaları hiç yemediğinde. O zaman diyet daha iyi olur tabi iyi beslenemiyorsan canım. Sen de dengelemeye çalışırsın öğünlerini vitaminler açısından☺

Evet gelelım bugune bu hafta bu beslenme seklı son haftaya 21 gunluk sadece kahvaltının degıstıgı 2.evreye gecıs yapacagım
18/6
Kahvaltı oncesı tarcınlı kahve
12.30 13.00
1 bardak cay 2 dılım kasar peynırı tereyaglı sucuklu yumurta salatalık 1 kase kabuklu fındık
16. 30 menengıc kahvesı
18.30 19.00
Kozlenmıs patlıcandan karnıyarık yaptım 2 tane yedım yanına 2 kasık bulgur pılavı yogurt ve salata
Suya kahveye devam ama bugun spor yapabılecegı sanmıyorum dun 5 saat yuzdum her yerım hamlamıs

Way canına nasıl 5 saat yüzebiliyorsun keşke bende yüzebilsem 5 saat 1.2 km 70 dk da tamamlayabiliyorum oda paletle daha çok yüzmem lazım benimde

Valla çok güzel fikir
Yanlız ben izinde iken internetim olmuyor o zaman aranızda olamıyacağım.. wi fi bulursam atlarım hemen :) birde tartı konusu var, her tartı aynı tartmaz, türkiyedeki evimde tartıda yok.. valla onu nasıl halledicem hiç bilmiyorum.. işin ucunu kaçırmamak için tartılmam gerek benim yaaa.. neyse inşalalh bir şekilde halledip dönüş yapıcam

06/07 ( minik prensesimin doğum günü teyzeleriiiiii)
13:00 acı marul tatlı marul yeşil soğan yeşil biber kaynamış 2 yumurtalı salata

16:00 1 kase yoğurt içine 15 cin biber turşusu ( harikaaaaa )

20:00 kabak ve soğan çorbası hemde bulyonsuz blondeaddict , valla tuzsuz denedim olmadı içemedim.. bunada diyet deyip kendime zehir edemiycem aonuçta uzun süreli beslenme olması gerek o yüzden tuz ekledim çorbama

Way canına nasıl 5 saat yüzebiliyorsun keşke bende yüzebilsem 5 saat 1.2 km 70 dk da tamamlayabiliyorum oda paletle daha çok yüzmem lazım benimde
Bıran da degıl tabı mesela bı gırıyorum annem plajda oturuyor ona saat tutturuyorum 1 saat yuzustu sırtustu yada kosma tarzı seyler yapıyorum hıc durmuyorum sonra annem cık deyınce cıkıyorum ama guneste durmayı sevmedıgım ıcın 20 dk sonra yıne gırıyorum esımle karar verdık tekneye kadar durmadan yuzme canım cıktı orda yuzdum tekneye dokunup gerı dondum ama sabahta kollarımın agrısından erken uyandım

Merhabalar
.30. Bir kupa sade nescafe

12.30. İki haşlanmış yumurta, peynir, 10 zeytin, birer domates-salatalik, 3 orta boy dilim hindi füme

13.40. Bir kupa yeşil çay

14.00 bir şeftali, yarım muz, 7 adet gün kurusu, bir kase k special tahıl gevreği (yağsız sütle)

19.20. Bir dolu tabak zeytinyağlı türlü, yanında yarımse yoğurt, yemeğin ardından 3 yemek kaşığı yoğurt kürü

İle günü kapattım

Mutlu yılları olsun annesi

Teşekkür ederim canim

Nice güzel yaşları olsun inşallah

Bugün menü
Sabah 11.00
1 yumurta omlet
5 yeşil zeytin
1 dilim beyaz peynir
1 kırmızı biber közlenmiş
Yeşillik
1 kızarmış form ekmek

Ara
1ç.bardağı kefir içine 1 tk keten tohumu yağı
10 badem

Akşam 16.30
2 tavuk pirzolala (derileri alınmış )
1 kase yoğurt
Bool salata

3 lt su içildi..

Spor sabah
60 dk eliptik
30 dk yürüyüş bandında yürüdüm
10 dk step tahtasında step yaptım

Akşam
1 saat dışarda yürüyüş yaptım.

iyi akşamalar arkadaşlar , menümü yazayım ama dikkat etmedim malesef oğlum mantı istedi akşam biraz kaçtı

sabah 12.30 'da : 2 yumurtalı soğanlı omlet, kırmızı köz biber salatası , 4-5 adet kırma yeşil zeytin, süzme yoğurt
akşam 19:00: kendi yaptığım mantıdan bir tabak , bol salata
bol su içtim yarın daha dikkatli olacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…