Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

evet spor şart.. ama sadece iş çıkışı eve yürüyebilirim.. o da güneşli olunca çok zor oluyor.. 3,7 km mesafe...hiç yoktan iyidir ama.. :KK66:
Aksamlari evde yarim saat leslie yapabilirsin direnc bandi alip onunla 15 dk egzersiz yapabilirsin . Ikinci el bi eliptik alip aksam TV izlerken yarim saat eliptik bisiklet yapabilirsin . butun gun yoruluyorsundur tabi ama 2 hafta sonra spor yapmak zor gelmicek vucudun tempoya alistigi icin

Günaydın kızlar
Bu hafta küçük kaçamaklarım oldu saate pek uyumadım lessie yapmaya dikkat ettim giden 800grm
Güncel kilo 73 😉😉
Cuma günü tam 1 ay olacak o zamanda tartılacağım
25 günde 4.5 kilo verdim hedefim 5e tamamlamak’
Başta blondeaddict blondeaddict olmak üzere herkese teşekkürler bir arada birbirimizi güzel motive ediyoruz . Daha güzel kilolar vereceğimize eminim

✔16. Gün başlangıç kilosu 72.4kg
Günaydın kızlar

sabah tartısı 70,4 kg 💃🏼💃🏼💃🏼
hedef temmuz sonu 66 olacağım 🤩🤩
Süper canım 🥳 çok tebrikler hedef de harika olacak tatbiki 🥰🏆
Günaydın kızlar
Bu hafta küçük kaçamaklarım oldu saate pek uyumadım lessie yapmaya dikkat ettim giden 800grm
Güncel kilo 73 😉😉
Cuma günü tam 1 ay olacak o zamanda tartılacağım
25 günde 4.5 kilo verdim hedefim 5e tamamlamak’
Başta blondeaddict blondeaddict olmak üzere herkese teşekkürler bir arada birbirimizi güzel motive ediyoruz . Daha güzel kilolar vereceğimize eminim
Canım tebrikler 😍 Ayda 4.5 - 5 kilo süper sonuç 👏🏆
Rica ederim ne yaptım ki beraber ilerliyoruz devam devam 😀😀
Gunaydın kızlar tarcınlı kahvemı ıctım oncesınde tartıldım ama bu hafta 1 kılo gıtmıs 78.9 olmusum ama ben daha fazla oldugunu dusunuyorum cunku 2 3 gune kadar adet olacagım alt karnım sıs fakat bu hafta cıkan rakam bu :21:
1 Süper Sonuç canım tebrikler regl sonrası daha da iner inşallah 🤩🥰

Herkese merhaba,
Çok yoğun bir hafta geçti. Mutfak dolapları yenilendi evde ustalar çalıştı 3 gün salonda masanın üstünde küçük tüple yemek yapmaya çalıştım. Diyetin d sini bile yapamadım açıkcası sadece sabahları kahvaltım 12 gibi oldu akşam yemek saatine pek uyamadım. Dün arkadaşların bahçesine gittik mangal bira vs eve geldiğimde çok aç hissettim ama bir şey yemedim direndim resmen kendime ve sabah tartıda herşeye rağmen 59.95 i gördüm :) Yıllardır 50 li rakamları görmemiştim. IF diyeti ile yeme saatlerine uysanız bile kilo almıyorsunuz bunu kanıtlamış oldum en azından bu hafta bahanesiz diyete uymaya çalışıcam. Bir haftada 85 gram bile başarı benim için.... Sevgiler....

1591343549371.jpg

Boy : 1.58
başlangıç : 67.100
güncel : 65.200
Hedef kilo : 54

blondeaddict blondeaddict

sabah sporumu yaptım , kahvaltıda yapıldı yeşil çayımı alıp geldim :KK50::KK50:
65 ler beni çok yordu başladığımda 67.100 geçtiğimiz cuma da 65.200 idim değişmemiş ... 3 gün sonra regli gelcek sanırım onun etkisi vucud ödem tutuyor ... olsun biliyorum ki regliden sonra tıkır tıkır gidecek :KK66:

Yaş : 50 / boy: 1.50 cm / başlangıç kilo : 23..04.2020 = 74.8 kg / güncel kilo: 05.07.2020 = 71.3kg
hedef kilom: 55kg
Ekleyeceğim başarılar 👍🥰
Herkese merhaba,
Çok yoğun bir hafta geçti. Mutfak dolapları yenilendi evde ustalar çalıştı 3 gün salonda masanın üstünde küçük tüple yemek yapmaya çalıştım. Diyetin d sini bile yapamadım açıkcası sadece sabahları kahvaltım 12 gibi oldu akşam yemek saatine pek uyamadım. Dün arkadaşların bahçesine gittik mangal bira vs eve geldiğimde çok aç hissettim ama bir şey yemedim direndim resmen kendime ve sabah tartıda herşeye rağmen 59.95 i gördüm :) Yıllardır 50 li rakamları görmemiştim. IF diyeti ile yeme saatlerine uysanız bile kilo almıyorsunuz bunu kanıtlamış oldum en azından bu hafta bahanesiz diyete uymaya çalışıcam. Bir haftada 85 gram bile başarı benim için.... Sevgiler....
Kolay gelsin zor işler ile uğraşmışsın tebrikler almamışsın da bu hafta kontrolü ele alırsın 👍🥰
Aynı mi ?

X