Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

gelsin bebişler :lepi:

günaydın kızlaropuyorumnanaktan yeni bir ay yeni umutlarla gelsinn herkezin gönlündekini allahım bu ayda versinn:Saruboceq:

günaydın canım amin inşallah bu ay güzel haberler verebiliriz sen nasılsın tatlımopuyorumnanaktan

günaydın canım amin inşallah bu ay güzel haberler verebiliriz sen nasılsın tatlımopuyorumnanaktan
ben iyiyim canım 7.30 da kalktım oğlumu okula gönderdimm evi topladım süpürdüm kahvaltımı yaptımm ve geldimm dinleniyorum şimdi sen nasılsın luşumm başladınızmı çalışmalaraguclubacismile

ben de iyiyim canım ben de kocişle kahvaltımı yaptım onu işe gönderdim şimdi işlerimi yapcam ama onceden k.k ya bakmak istedim eskisi gibi cok kişi olmuyo evet canım calışmalara başladık senin dedigin gibi gün aşırı calışıyoruz:kedi:

evet tek tek dağıldı kızlarr bilmiyorumkismilehayırlısı olsun canım çalışmaları gün aşırı yapmak en doğrusu bencede bide akşam kocişe türk kahvesi içir spermleri hareketlendiriyo ilişkiden 2-3 saat önce

eet canım hayırlısı olsun ama bu sefer cok aklıma takmıycam eşim de türk kahvesini pek sevmezki nasıl icircem nedenini söylersem icer belki ay hamile olalım diye yapmadıgımız kalmadı bu sefer olurunu bırakmak istiyorum ama insanın elinde olmuyo boshayallersmile

slm kızlar ben geldim ve adet oldum kanımca doktora gidicem gene erken oldum bi erken bi geç 18.gününde leke şeklinde geldi dün de fazlalıştı bide doğ.kontrol hapı bitmeden oldum ne saçmalık yaaaaa

slm kızlar ben geldim ve adet oldum kanımca doktora gidicem gene erken oldum bi erken bi geç 18.gününde leke şeklinde geldi dün de fazlalıştı bide doğ.kontrol hapı bitmeden oldum ne saçmalık yaaaaa
hoşgeldin cnmm haftasonu gördüğün leke adetmiymişş ama daha gününe çok vardı:uhm:

h.g canım nasılsın evet bi doktora git canım bu konuda bi bilgim yokopuyorumnanaktan

Azize mart ayı sanırım bana da uğurlu geldi, test yaptım ikinci çizgi silik de olsa çıktı. hamile miyim inanamıyorum.

aaa serapçım ne çabuk adet oldun tatlımm...

belkide böyle olması gerekiyo canmm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…