Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

cnm benim 3,5yaşında bir oğlum var 4,5yıllık evliyim bakalım 2,bebşim gelecekmiii son sat ne zamandıı

oglunu allah bagışlasın canım ikinci bebişinde en kısa zamanda gelir inşallah sen annelik duygusunu tadmışsın inşallah bizede nasip olur 21 mart canım

inşallah allahım sanada tattırır.benim 30ocak bakalım belkide hamişimdir bellimi olurr:1hug:

inşallah hamilesindir canım bebişlerimiz fazla bekletmez bizleri inşallahopuyorumnanaktan

evet gercekten cok zor insanın psikolojisi bozuluyo hele de adet günü yaklaşırken hayal kırıklıgına ugramak cok kötü

Ewet beklemek konusunda zor olduğuna bende katılıyorum kızlar.Adet ğünüme 10 ğün kala bazı belirtiler ortaya çıktıkça heyecanım ve acaba sitersi çok arttı bende uyku bile kalmadı adet ğünüm 25 ama ğelmedi kırmızılar.Yarın kan testi yaptıracağım ama nedense 2 ğün oldu öyle rahatımki sanki sonuç pozitif çıkacak ğübime ğeliyor.Dua edin bana.

inşaah vardır zaten bütün belirtiler var gibi sende dualarımız seninlee bende istiom he duaa

inşallah pozitiftir canım ama soyledigine göre belirtiler de varmış hamilesindir o zaman darısı başımıza yarın güzwl haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle

bakalım saldım çayıra mevlam kayıra bi kaç gün daha bekleyim kızlar şimdi bişi okudum uzun yıllar korunan kişien az 3-4ay bebişi olmazmış beden alıştığı için korunmaya korunmayı bırakıncada tekrar devam ediomuşş korumaya bi süre sonra kayboluomuş etkisi o zaman belkide bu ay benimde yokturr

Teşekkür ederim arkadaşlar inşallah yarın müjdeli haberimi sizlerle paylaşırım hamileyim derim.Kendim için dua ederken sizler içinde duacıyım ben...boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…