Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

ewet ccanım gesmedeydik arkadaşarla.kafa dağıtıom işte kendimceeee.
sen neler yapyon ösleeeeeeeeeeeeeedim

ohhhhhhh ne guzelll serap la sen ıyı gezıyonz ben de evde yatıyom kendıme mecburıyetten yaaa:umursamaz:

bende 2 hafta sonra gıdecem kalp atısını duymya senın kac haftalık duyuldu kalp atışıın

kalp atışı duyulmadı cnm haftaya pazartesı bı aksılık çıkmazsa duyulucak sadece dr kalp atışlarını gösterdı gödummmmmmmmm duymadım yanııııııııkafamçokkarıştı
inşallah 2 hafta sonra duyarsın sende cnm...

sıkıldımmmmmmmm yatmakdan çiçegem yaaa normal hayatıma dönmek istiyorm evıme gımek evımde yemek yapmak ynı üzenümü istiyom çok karıştım yaaa... alışık degılım ben böyle işlerii hep plan proje iiçinde yaparım düzeni çok severım ama bebiş için ödün veriyorum şincik inşallah boşa gitmez emeklerım yarabbımmmmmm

seni çok iiyiii anlıorum.
ama senin gibi bebiş sahibi olmak isteyenlerin neler yapabileceğini düşün.çok şanslı hisset kendini ki ölesin bebeeeeem.
gesios ama sağlıklı bebiş olsun ama evde yatmayı tercih ederim.
aklında evde onu da anlıorum ascık sık dişini kuzuuuuuuuuuuuuuu

bende kendimi çok kapatmıştım bi ara.böle olunca aynı şeyi düşünüosun hep.
kociş artık eski hayatına dön kendine gel falan die baya bi kısdı bana.doktora gittiğimis gün.
sen bilmiosun galiba. bu siteyide yasakladııı ama ben giroooooooooommmm

gezince aklından çıkıomu die sorarsan bi ara unutuorum ama çıkmıoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

ciddimiiiii
aa haklı ama biliyomusun ben bu nedenle geyık sohpetlerı bolumune b topıc açsakda ordaa toplansakmı dıye düşünmüştüm valla....
çünkü burda başka bişey konuşmuyoruz hep aynı yapsak mı ole bışey ıyı gelır belkı hmm..
bebemmhem aklıdan çıkarmış olursun bilmiyorumkismile

ben burda okudugum şeylerden çok etkılenıyorum gerçekten tamam çok güzel aradaşlık lar oluyo ama bırı olumsuz bışey yaşayınca hemen bende aynısını yaşıcakmışım gibi hissediyorum eşin haklı yanı cnm....benım eşimde kızıyo ordakılerı okuya okuya kafayı hem yıycen hem yedırcen sonunda bana dıyoo:icecream:

ya ben çok isterim.hem bis müsaitis o muhabbete
bi sorunumuz olunca yine sorarız birbrimize kıslara öselden msj at.
topiğide sen aç.uğurlu ellerinleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

aynen aynen.bende okuyup okuyup ya bende öle olursam die kafayı yiyom.

bak bebem allahtan herşey ama.şimdiye kadar 3 bebeğimisde ilk denemede olmuştu ya.geçen ay ben stres yaptım adetlerim gecikio bebiş olmuoo falan ya.o sitede kafayı sıyırcan diooo ondan oluo dio.
eğer girmezsen bak herşey yoluna gircek dio.ama ben sizi sevom.dediğini yapalım.

ya ben çok isterim.hem bis müsaitis o muhabbete
bi sorunumuz olunca yine sorarız birbrimize kıslara öselden msj at.
topiğide sen aç.uğurlu ellerinleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

azize abla ne der bu işe bılmıyorum ama bence hepımıze ıyı gelır yıne buraya ugrarız
ya ne bılım orda bazı şeylrı tı ye alırız gülüp geçerız ora bı bolum var mesela çift çizgiyi görmek isteyenlerın geyık topıcı dıye....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…