Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

sevinçlerimizi öle bi paylaşıoruz ki inanın benimmiş gibi duygalanıorum herbirinizin hamilleliğine.canlarım

slm kızlar hala adet olmadım dün olmam gerekiodu en son salı akşamı test yapmıştım bugün tekrarlamak istiyorum ama 3-4 saat sıkışıp yapmak lazımmış yeni öğrendim acaba idrar testi yapanlar böyle mi yaptılar?

sevinçlerimizi öle bi paylaşıoruz ki inanın benimmiş gibi duygalanıorum herbirinizin hamilleliğine.canlarım
biliyorum canım birimiz hamile olunca kendimiz kalmışız diye duygulandık bu güne kadar ettim canım hepimizin adınıda verdimm akşam gene yasin okuyup dua edicem hepimize kızlarr

slm kızlar hala adet olmadım dün olmam gerekiodu en son salı akşamı test yapmıştım bugün tekrarlamak istiyorum ama 3-4 saat sıkışıp yapmak lazımmış yeni öğrendim acaba idrar testi yapanlar böyle mi yaptılar?
ben 1150 de okula giderken tuvalete çıktım eve geldim 12.30 da test yaptım yarım saatlik idrarla cnm

Hoşbulduk canım. İyiyim canım ama hamile kaldığımı öğrensem dahada iyi olacağım sizler nasılsınız?

inşallah hayırlısıylaa zamanı geldıgınde ögrenırsın atlımmm sıkma canını kı psıkoloojık olarak etkılenme tatlım relax olmaya çalış şartlama kendını lüfen bu hatayı yapıp pişman oluyoruz sona...

evet ceylancımm hep beraber bu yolda yürüyelimm
sen hiç mrak etme tatlım inşallah hep beraber yürümeyi nasip ediicek rabbim....

aynen canım yaaa çok sevıyorum sizi içten olmanız samımı e mutevazı olmanız benı cezbedıyor ınanolumunekankayizsmile

eren sezen tebrik ederim canım şimdi gördüm hamiş olduğunu inş hayırlısıyla kucağına alırsın bebişini, bende bugün test aldım info marka acaba duydun mu iyimidir birde sıkışıkmıydın testi yaptığında kaç saatlik bi idrardı bide adet döngün kaç gün sürüo acaba amma soru sordum demi :)

inşallah hayırlısıylaa zamanı geldıgınde ögrenırsın atlımmm sıkma canını kı psıkoloojık olarak etkılenme tatlım relax olmaya çalış şartlama kendını lüfen bu hatayı yapıp pişman oluyoruz sona...

sen hiç mrak etme tatlım inşallah hep beraber yürümeyi nasip ediicek rabbim....

aynen canım yaaa çok sevıyorum sizi içten olmanız samımı e mutevazı olmanız benı cezbedıyor ınanolumunekankayizsmile
aminn ceylanım inş..:Saruboceq:

şimdi var ama 4 buçuk 5 e doğru testi yapmayı planlıyorum kısmetse bişey çıkarsa gelip yazarım hayırlısı

yok be tatlımm alaksı yok bence yap şimdi yaboshayallersmile

eren sezen tebrik ederim canım şimdi gördüm hamiş olduğunu inş hayırlısıyla kucağına alırsın bebişini, bende bugün test aldım info marka acaba duydun mu iyimidir birde sıkışıkmıydın testi yaptığında kaç saatlik bi idrardı bide adet döngün kaç gün sürüo acaba amma soru sordum demi :)
sağol canım darısı başına müjdeli haberini bu mübarek günde alırız inş..valla ben hep acon kullandım eczacı acon yanlış çıkıyo dedi miratech verdi çok hassasmış ve adet olmadanda anlaşılıyomuşş tuvalete skışmamıştım hatta çok az yaptım idrar ben 29 günde 1 oluyorum cnm pazar günü adet günündü

X