Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

allah hepimizin dualarını kabul etsin yarabbim.

kızlar ben temizlenmedim daha.akıntı şeklinde şu anda yani bimek üzere ama bitmedi.banyo yapsam dua yada yasin okusam.olur mu aceba.banyodan sonra akıntım gelir ama olur mu bilmiorum kızlar yasin okumak istiorum napcammm :KK43:

amin canım amin:Saruboceq:

cicekcigim akşama kadar bekle banyo yaptıktan sonra yasin okuyabilirsin

herkese hayırlı sabahlar kandiliniz mübarek dualrınız kabul benim gibi oruclu arkadslarında orucu kabul olsun alahımm tüm anne adaylarına bu mübarek günde dua edelimde hayırlı bi bebiş verip solan yüzlerini güldürsün inşallahhhhhh

herkese hayırlı sabahlar kandiliniz mübarek dualrınız kabul benim gibi oruclu arkadslarında orucu kabul olsun alahımm tüm anne adaylarına bu mübarek günde dua edelimde hayırlı bi bebiş verip solan yüzlerini güldürsün inşallahhhhhh
aminnn cnm benim oruçlusun allah kabul etsinn inşallah

kızlar müminin mümine duası kabul olurmuş birbirimiz içinde bol bol dua edelimm sağoll pelincimm

oooooo maşallaaaah kıs ben 7 gün olsam kan kalamz bende.
öle yapcam artık bende canım

evet canım ben de de kan kalmıyo zaten bekarken de 7 gün oluyodum evlenince degişir dediler ama yine aynı oluyorum ben neyse de kociş zor sabrediyo vallakaydirigubbakcemile3:kedi:

hepinize dua edecem kızlar inşallah bu mubarek günde dualarımız kabul olur:Saruboceq:

hepınızeee ıyı kandıllerrr arkadaslarrr sımdı hastaneden geldım bebegın kesesını gorduuummm RABBIM hepınıze yasatır ınsallah:Saruboceq:

X