Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

geçmiş olsun canım adet gecikmesi zaman zaman bendede oldu stresten veya hormonlardan falan oluyormuş ama bi doktora gitmende fayda var tabiki vajinal ultrosonda daha ayrıntılı çıkıyor herşey ama istemezsen yapmazlar bana bikaç defa yapıldı biraz acı oluyor ama öyle dayanamıcak gibi değil endişeye kapılma canım rahat ol

bu ay ilk defa gecıktı hıc gecikmezdi günü gününe olurdu içim rahat olsunda artık acıda olsa katlanıcaz sanırım ya asıl korkum eger bebek yoksa kı saglık ocagındakı tahlıl ole dedı neden gecıkıyo olabılır yanı sadece stresmı yoksa kıst falanmı

canım benim 3 ay önce kistim vardı sol yumurtalıkta ama adet gecikmesi olmuyodu bende sağlık ocağında idrar testimi yaptılar kan mı? kist varsa ve basit kistse kendiliğinden kayboluyor ki benimki öyle oldu seni korkutmak istemem ama bide polikistikover hastalığında adet gecikmesi oluyomuş zaten ozamanda ilaç verirler düzene sokmak için

Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar şimdi yatıcam ve yarın inşallah güzel sonuçları yazarım sizlere...ii geceler

esracımmm canımmtakma kafana bakk dr da aynını demısss...

nohutlummcookk sevındım canımmm...dıkkat et kendıneee kusumm

:ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ii gıdıo azızecımm daha ıyıyımm bıraz bulantım war ama dayanıoruım yıne cokk olmuo sen napıosun hadı gozun aydın sonuclarıın ıyı cıkmıssm canumm cook sevınbdım

slm azizecim , nasılsın görüşmeyeli?

canım ben adet olduktan sonra yazmıştım canım sana ama görememişsin sanırım...

14 şubat sevgililer günü süpriz hayalimde boşa gitti canım, adetim umduumdan erken geldi,

ve de çok az kahverengiydi, 2 gün sürdü ve hiç kırmızıya dönmedi, anlayacağın ne umuyorum ne buluyorum her ay farklı senaryo, olmayacak bu iş sanırım ama yine de muhtemel adet tarihim en geç 10 MART , yine eklersen sewinirim canım, ii geceler...

geçmiş olsun canmm...bidahaki aya inşallah olur.:lepi:

günaydın kzılar....sizi unuttuğumu sanmayın...çok yoğunum giremiyorum nete...bugün adet oldum 5 gün sonra çalışmalara başlıyoruz nihayet...allahım isteyen herkesin yüzünü güldürsün...öpüyorum hepinizi....

hadi gözün aydın tatlım inş.tizzzzzzzzz zamanda olar bebişin şeker ilacı bende kullanıyorum canım 3 ay olmuştur herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…