Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

slm azizecim , nasılsın görüşmeyeli?

canım ben adet olduktan sonra yazmıştım canım sana ama görememişsin sanırım...

14 şubat sevgililer günü süpriz hayalimde boşa gitti canım, adetim umduumdan erken geldi,

ve de çok az kahverengiydi, 2 gün sürdü ve hiç kırmızıya dönmedi, anlayacağın ne umuyorum ne buluyorum her ay farklı senaryo, olmayacak bu iş sanırım ama yine de muhtemel adet tarihim en geç 10 MART , yine eklersen sewinirim canım, ii geceler...

tatlım bu ay herkese aynı şeyi söylüyorum ama bende 2 aydır leke gibi geldi kist oluşmuş kötü kız oldum burada herkese doktora görünün diyorum ama dikkat et tatlım

ceylancım gözün aydın bebişi görmüşün nasıl süper bi duygu dimi benim oğlumu ilk gördüğümde gözlerim dolmuştu ağlamamak için kendimi zor tutmuştum:asigim:

Kıjlarrrr yabersınızzz yaa çiçegem dr mı gidicen datlumm hadı hayırlısı olsun ınşallah..bişey oldugunu sanmıyom bebemmm rahat olll...
Miragee sen nassan akem kuşummm
sezoşşş unuttum sanmaa seborummm siziii
yasemın kkızz nerelerdeydınn

ceylancım gözün aydın bebişi görmüşün nasıl süper bi duygu dimi benim oğlumu ilk gördüğümde gözlerim dolmuştu ağlamamak için kendimi zor tutmuştum:asigim:

HEHEHEHE BENİM TIZIM VEYA ERKEKİM OLSUN HİÇ TUTMAYCAM KENDİMİ ALLAH NE VERDİYSE ARTIK kaydirigubbakcemile3

SAGOLL CANIM SORMA YAA ...DR ÖPUCEKTIM NERDEYSEEkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 ULRSON RESMINI EKLICEKTIM BI SORUN ÇIKTI AMA EKLICEM BİRASDAN.....

Kıjlarrrr yabersınızzz yaa çiçegem dr mı gidicen datlumm hadı hayırlısı olsun ınşallah..bişey oldugunu sanmıyom bebemmm rahat olll...
Miragee sen nassan akem kuşummm
sezoşşş unuttum sanmaa seborummm siziii
yasemın kkızz nerelerdeydınn

NAPAYIM KIZÇEM SENİN GÜZEL HABERİNİ ALDIM DAHA İİYİM YATMAYA DEVAM ET AMA AZ BUÇUK DAHA DAYANCAN zemuszemus

bebem içerde hazırlanıodum bayanssulusmile

gözümüs aydın nohudum büyüsün kocam olsun uğurumuz.bana dua et.bu gacılar beni korkuttu kistt falan die koşuom bende doktora.ama doru sölüolar bi yandan da ihmale gelmez.

sezoş günaydın canım

NANN NASI RESIM YUKLUYODUK YAA UNUTTUM VALLA SANKI KAFAMA TAVAYLA VURDULARDA HAFIZAM DİTTİkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

1590.jpg

KIZLARRR ıŞTE BEBıŞıMıN RESMııı NASIII BANA BENZIYOMUUUUU:)

YUVARLAK OLAN YERIN IÇINDE KAFA GıBı BıŞEY GÖRÜNÜYO YA O ıŞTE:))

Son düzenleme:
X