Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

merhaba arkadaşlar bugun çok kötüyüm ayın 15i 16sı gibi adet olucaktım olmadım tabı bunu takip eden bu gune kadarda olmadım .. bıkac ıdrar testi yaptım ama negatif çıkıyor diye bugun kan tahlili yaptırdım bişey çıkmadı oysakı çok ümitliydim.. şimdi acaba başka bişeymi var diye stres yapıyorum.yarında kadın doğumcuya gidicem ulturasonla baktırcam sanırım ulturasonla bakar yanı ama karındanmı bakar yoksa vajınal yoldanmı onu merak edıyorum ...neden böle oldu off offf.

geçmiş olsun canım adet gecikmesi zaman zaman bendede oldu stresten veya hormonlardan falan oluyormuş ama bi doktora gitmende fayda var tabiki vajinal ultrosonda daha ayrıntılı çıkıyor herşey ama istemezsen yapmazlar bana bikaç defa yapıldı biraz acı oluyor ama öyle dayanamıcak gibi değil endişeye kapılma canım rahat ol

bu ay ilk defa gecıktı hıc gecikmezdi günü gününe olurdu içim rahat olsunda artık acıda olsa katlanıcaz sanırım ya asıl korkum eger bebek yoksa kı saglık ocagındakı tahlıl ole dedı neden gecıkıyo olabılır yanı sadece stresmı yoksa kıst falanmı

saol datlumm darısı basına inş...:Saruboceq:[/Qbilmiyorum bana nasip olacakmı nohutum ya...acaba bn çokmu kötüyümde allh bana vermiyo diye düşünüyom artık..:1no2:

güldürdün benü sut beyaz yaa rabbim kötüye iyiye göre versydi bebişi benim hiç olmazdı herhal:roflol::roflol:çıkar Aklından boyle şacma şeylerı canım...

bu ay ilk defa gecıktı hıc gecikmezdi günü gününe olurdu içim rahat olsunda artık acıda olsa katlanıcaz sanırım ya asıl korkum eger bebek yoksa kı saglık ocagındakı tahlıl ole dedı neden gecıkıyo olabılır yanı sadece stresmı yoksa kıst falanmı

canım benim 3 ay önce kistim vardı sol yumurtalıkta ama adet gecikmesi olmuyodu bende sağlık ocağında idrar testimi yaptılar kan mı? kist varsa ve basit kistse kendiliğinden kayboluyor ki benimki öyle oldu seni korkutmak istemem ama bide polikistikover hastalığında adet gecikmesi oluyomuş zaten ozamanda ilaç verirler düzene sokmak için

Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar şimdi yatıcam ve yarın inşallah güzel sonuçları yazarım sizlere...ii geceler

esracımmm canımmtakma kafana bakk dr da aynını demısss...

nohutlummcookk sevındım canımmm...dıkkat et kendıneee kusumm

alkisalkisalkisumutla bekleyen anne adaylarımız :Saruboceq:

:Saruboceq:2010 şubat ayı listemiz kaydirigubbakcemile5

bengu38................13 şubat
maybebaby...........14 şubat
mekselina86.........14 şubat
ktg.......................14 şubar
pison....................15 şubat
gncam..................15 şubat
too_be..................15 şubat
cicek8182............16 şubat

adet tarihi geçen arkadaşlar haber bekliyoruz

30temmuz............18 şubat
nurten_45.............18 şubat
lover1984..............19 şubat
bembeyazev..........20 şubat
kardelen_ciceği......21 şubat
nisaenes...............22 şubat
pelin67..................23 şubat
bafo.......................23 şubat
nazo7.....................25 şubat
herzamşah.............25 şubat

canyakomoz..........24 şubat
zpoison..................25 şubat
naaz.....................26 şubat
gokcegokce..........27 şubat
azize1..................27 şubat
denizdeni..............27 şubat
greemoon..............27 şubat
isra87...................28 şubat
eren sezen............28 şubat

:Saruboceq:2010 mart ayı listemiz kaydirigubbakcemile5

erkil..................................1 mart
destina25...........................1 mart

birisi..................................1 mart
mız mız.............................1 mart
ruzgarim............................2 mart
yakamozzz........................2 mart
yarencik60.........................5 mart
YAREn..............................6 mart

neva_.................................6 mart
cesu..................................14 mart
melike_ecesuu...................14 mart
mirage1983........................15 mart
masal800...........................18 mart
askizi................................20 mart
yasemin_66.......................21 mart
sutbetaz............................21 mart
guldaseker.........................23 mar

:CüvCüv:hamilelerimiz alkisalkisalkis

:nazar:ozlemcano...............tebrikler alkisalkisalkis
:nazar:mervam....................tebrikler alkisalkisalkis:nazar:
:nazar:gulanne....................tebrikler alkisalkisalkis:nazar:
:nazar:nohutlupilav..............tebrikler alkisalkisalkis:nazar:
:nazar:slcn..........................tebrikler alkisalkisalkis:nazar:
:nazar:b.u.l.u.t.....................tebrikler alkisalkisalkis
:nazar:demetnur..................tebrikler alkisalkisalkis
:nazar:crystal_im.................tebrikler alkisalkisalkis
:nazar:pembehera................tebrikler alkisalkisalkis
:nazar:htcyz........................tebrikler alkisalkisalkis
:nazar:ashemez..................tebrikler alkisalkisalkis
:nazar:sleepy80..................tebrikler alkisalkisalkis

gelsin bebişlerimiz :ecrin_bebek:

:ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

ii gıdıo azızecımm daha ıyıyımm bıraz bulantım war ama dayanıoruım yıne cokk olmuo sen napıosun hadı gozun aydın sonuclarıın ıyı cıkmıssm canumm cook sevınbdım

slm azizecim , nasılsın görüşmeyeli?

canım ben adet olduktan sonra yazmıştım canım sana ama görememişsin sanırım...

14 şubat sevgililer günü süpriz hayalimde boşa gitti canım, adetim umduumdan erken geldi,

ve de çok az kahverengiydi, 2 gün sürdü ve hiç kırmızıya dönmedi, anlayacağın ne umuyorum ne buluyorum her ay farklı senaryo, olmayacak bu iş sanırım ama yine de muhtemel adet tarihim en geç 10 MART , yine eklersen sewinirim canım, ii geceler...

slm azizecim , nasılsın görüşmeyeli?

canım ben adet olduktan sonra yazmıştım canım sana ama görememişsin sanırım...

14 şubat sevgililer günü süpriz hayalimde boşa gitti canım, adetim umduumdan erken geldi,

ve de çok az kahverengiydi, 2 gün sürdü ve hiç kırmızıya dönmedi, anlayacağın ne umuyorum ne buluyorum her ay farklı senaryo, olmayacak bu iş sanırım ama yine de muhtemel adet tarihim en geç 10 MART , yine eklersen sewinirim canım, ii geceler...

geçmiş olsun canmm...bidahaki aya inşallah olur.:lepi:

günaydın kzılar....sizi unuttuğumu sanmayın...çok yoğunum giremiyorum nete...bugün adet oldum 5 gün sonra çalışmalara başlıyoruz nihayet...allahım isteyen herkesin yüzünü güldürsün...öpüyorum hepinizi....

selam kızlar kimse yok galiba neyse ben bugünü anlatim size geldiğiniz zaman dönersiniz bana.kızlar öncelikle bugüne kadar aradığım doğru doktoru buldum çok sevinçliyim gaziantepteki sev amerikan hastanesinde faruk beye gittim bence harika bi doktor en azından bugüne kada gittiklerim arasında en iyisiydi neyse öncelikle ultrasonla muane etti herhangi bişey yoktu herşey normal eşimden spermiyogram istedi sonra geek olursa birde rahim filmi çekecek ama bana çok kızdı nedeni de bu kadar kısa zamanda çocuk olmuyor diye endişelenmem daha çok erken dedi ve günün sözünü syledi:herşey çalışarak olur ama çocuk çalışarak olmaz dedi. yani o iş çocuk yapmak için olmaz dedi onun bi sonucu olarak çocuk zaten dünyaya gelir dedi herşeyi oluruna bırak dedi böyle stresle her adet oluşunda ağlayan bi tipsen dedi daha çok gelirsin bana çocuk çocuk diye doktor biraz esprili tabi ama kısacası benim gibi yeni evli arkadaşlar hakikaten sabırlı olun stres yapmayın ve şunu dedi böyle çok çocuk isteenlerin yüzde 90 ındada çocuk geç olur dedi.ve birde bana şeker ilacı verdi sizde benim gibi ilk ne alaka diyeceksiniz doktorumda henüz açıklanan bi sebebi yok ama şeker ilacının hamileliği kolaylaştırdığını biliyoruz dedi yani kısacası kızlar sabırlı olca illa çocuk çocuk diye tutturmayacaz relax olucaz sonucundada bebişlerimizi kucaklarmıza alıcaz.ve şu testler kızlar onuda sordum adetten önce yapılması doğrumu diye hayır çıkmaz dedi adtten önce sadece kanda şüpheli çıkabilir dedi yani sınır olan 10 un üstünde çıkabilir ama o hamile olmayan bi kadındada bazı hormonlar nedeniyle çıkabilir dedi yani ben bu doktordan çok memnun kaldım kızlar allah nasip edersede doğuma kadarda bu doktora gidicem benden bukadar kızlar belki sorularınıza yardımcı olur diye uzman bi ağızdan yazdım görüşme üzere

hadi gözün aydın tatlım inş.tizzzzzzzzz zamanda olar bebişin şeker ilacı bende kullanıyorum canım 3 ay olmuştur herhalde

X