Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

iyiym melıkeecımm sen ansılsın bakalımm eeed gorusemuııoruzz senınle denk gelemıoruzz pekk galıbaa kalpllwer bı olsunn dımııı:)

ya kızlar 32 gün süren biadet döngüsünde erken yumurtlama olabilirmi yani 10 günde felannnn warmı bi fikri olannn

gnydn canım nasılsın bitanemmmopuyorumnanaktan
iyiyimm bebemmm sen nasılsın kujuuu

yaa geçmişe gidemiyom kı site yavaş amaaaa:umursamazoo senı mart annesı olarak yazıcaz listeye desene ohh saglık olsun canım benım...

iyiym melıkeecımm sen ansılsın bakalımm eeed gorusemuııoruzz senınle denk gelemıoruzz pekk galıbaa kalpllwer bı olsunn dımııı:)

evet canım yaaa hiç sorma benim kociş grip oldu onunla ilgileniyom ahanda bende hasat olucam heralde hapşuruyp duruyom yaaa

azızenın sonucları cıktımı kıjlar ben bayadırr gecmıstenn uzak kalmısımm galbnı ama her gun gırıorummbilmiyorumkismileeyvahedigeldismile

iyiyimm bebemmm sen nasılsın kujuuu

yaa geçmişe gidemiyom kı site yavaş amaaaa:umursamazoo senı mart annesı olarak yazıcaz listeye desene ohh saglık olsun canım benım...

bebiş kan testi yaptırmıştım ya sen biliodun didmi negatif olduğunu.adet olunca çok rahatladım kuş gibiyim

bende grıptımm yenı atlattım bebemm salgındı herhall..herkess grıp oluo bu aralarer

tabıı cıcekk ınsan adet olmayıncada stres oluoo canım yaa marttas ınsallahh gusel haberlerını alcazzzz buradaa

sımdık gordum canım mesajını melıkee hesaplarda cıkmıomu denedınmı nettekı hesapları?

nohutlumm ultrayonde kesen falan gozuktu dımı??bebegın nerde oldugu bellı dımı yanı canımm??

melikecim 32 lik döngüde ne zmana denk geldiğini en iyi şekilde yumurta takibiyle öğrenirsin canım.

ya kızlar 32 gün süren biadet döngüsünde erken yumurtlama olabilirmi yani 10 günde felannnn warmı bi fikri olannn
net de ki hesaplayıcıda ne çıkıyo canım baktınmı hiç...
azızenın sonucları cıktımı kıjlar ben bayadırr gecmıstenn uzak kalmısımm galbnı ama her gun gırıorummbilmiyorumkismileeyvahedigeldismile
temiz çıkmıştı snuçları...
bebiş kan testi yaptırmıştım ya sen biliodun didmi negatif olduğunu.adet olunca çok rahatladım kuş gibiyim

biliyodum ama içimde yine bi umut vardı geç döllenme olabılır dıye.....hayırlısı olsun canım benım....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…