Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

napıyım bende annemdeyım dun aksaö geldımm bugun agdamı faln yaptırcamm bu hafta ıcı de dr a gıdıcemm bakalım ne dıcekk senın sonucları aksamamı alcan ceylanncımm

cıcekkkkkk napıosunn goo

napıyım bende annemdeyım dun aksaö geldımm bugun agdamı faln yaptırcamm bu hafta ıcı de dr a gıdıcemm bakalım ne dıcekk senın sonucları aksamamı alcan ceylanncımm

cıcekkkkkk napıosunn goo

evet canım akşaö gitcem 7 den sonra bkalım hayırlı haber alırım inşallah..

çiçegenn nerelerdesınn kuzuu sogan kurune falann ıhtıyacın yok senın gel burayaaaakaydirigubbakcemile

kız ben bu ay yaptım sogan kuru bıde bal tarcın polen onlar etkı yapmısımıdır kı dersınızz bu ay kaldımm?

nohut cts akşam misafirim vardıı ya .4 ay önce evlenmişlerdi.kız hamileymişş.daha 4 haftalık bile olmamış.bi görsen varya ne tehlikesi var ne şikayeti ama bi nazlı nazlı sinir oldum varya kötü bii geceydi.3 kere kürtaj oldum okdara naz yapmadım.

ben bakıom işte düşünüom soğan suyunu çünkü adetliyken iyice içim tezilensin diom.
kıs selcan yeni sölüon yaptığını hangisini yaptın

cıcıek ben sogan kurunu yaptuımm 2 gunmu ne ıctım yumurtlama gunumde bıde her gun sabah ac karnına bal tarcın ve polen karıstırdım ve yedım bebem

kızlar adetim 1 gün geçti bugün test yaptım negatif silik çizgi bile yok sizce erkenmi yaptım? yoksa boşuna mı umutlanıyorum anlamadım.

canım hiç uğraşma bence git direk kan testi aptır.
idrar testiyle aklında böle soru işaretleri kalcak.var mı yok mu die düşünmekten stres olcan.bebiş yoksa bile adet olamazsın benim gibiii
kan testi diorum canım.hadiiiii git şimdii :KK70:

nohut cts akşam misafirim vardıı ya .4 ay önce evlenmişlerdi.kız hamileymişş.daha 4 haftalık bile olmamış.bi görsen varya ne tehlikesi var ne şikayeti ama bi nazlı nazlı sinir oldum varya kötü bii geceydi.3 kere kürtaj oldum okdara naz yapmadım.
canımmm evet bazı bayanlr canının kıymetınıçok biliyo biz onu yapamıyoz herhal....
bende cıkıom kıjlarr anney kahvaltıya cagrıoorrrcokacimcoook

afıyet olsun....

ne güzel bide sorunsz bı hamılelık ohhhhh....

benım kuzende hamıle kaldı ne şikayet ne bişey erşey normaldı kızı dogdu çokda tatlı maşllah şimdi ona bakıyom o da kenıne başka şeylerı dert edıyo içimden diyomkı bi bilsen o kucagındakını ne çok isteyipde ne çok emek harcayan varr...ama çekmeyen anlamz kı ne kadar anlatsan boşş...

canım hiç uğraşma bence git direk kan testi aptır.
idrar testiyle aklında böle soru işaretleri kalcak.var mı yok mu die düşünmekten stres olcan.bebiş yoksa bile adet olamazsın benim gibiii
kan testi diorum canım.hadiiiii git şimdii :KK70:

işteyim canım ya istesemde gidemem bi kaç gün daha bekleyeyim belki adet olurum of ne zor bu beklemek :KK43:

ne güzel bide sorunsz bı hamılelık ohhhhh....

benım kuzende hamıle kaldı ne şikayet ne bişey erşey normaldı kızı dogdu çokda tatlı maşllah şimdi ona bakıyom o da kenıne başka şeylerı dert edıyo içimden diyomkı bi bilsen o kucagındakını ne çok isteyipde ne çok emek harcayan varr...ama çekmeyen anlamz kı ne kadar anlatsan boşş...

aynen öle canım.kimse kimsenin halinden anlamaz zaten.

X