Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

anladım canımcımm cunku senın suan yasadıgın belırtılerın aynı bende ılk gebelıgımde wardı dıs gebelıkdı benımkısı ama senın gorunduune gore dııl olee oyusden sevındım canımın ıcıı

melıkee 3 donemkı adet tarıhlerını hatırlıomusun sondan gerıye dogru ver bakım bana

evet canım bende önce korkmuştum ama keseyı görünce rahat etmiştim bir nebze....

o nasıl olucak bilmiyorumkismile

valla kuşum bende tam bilmiom yani hiç gerek olmadı böle bişeye.
ama benimde adetim geç geldiği için yumurtlamamda şaşırdığı için geçen didim bende gitsem doktor ne zman yumurtluyacağımı ultrasonla bakıp sülermiş.bi kaç gitmek lazımmış yani.yapmayı düşünüorum bu ay canım.benim doktor adanada olduğu için duyguya giderim takip için belkide

ŞAKA Bı YANA BEN ÖZGÜN MÜZıK VE TÜRKÜ DıNLEMEKDEN HOŞLANIYORUM ....
VE ŞıMDı AHMEY KAYADAN saçlarına yıldız düşmüş koparma annem i dinlemek isterdim....

walla ben herturluyu dınlıorumm ruhuma gore :)

suan da nıran unsaldan gonul hancım sarkısını dınlıorumm cok sevıorum bu sarkıyııı:):):):9

ajda pekkan ın eski şarkısına yeni remix yapıldı bayılıorum ona. OYALAMA BENııııııııııııııııııııııı

Niran Ünsal – Gönül Hancım

gönül hancım için yansın senin gidiyorum
benim sancım Şirin kadar ağır değil
Ferhat gibi dağlar delsen yine de
yerin benim yanım değil…

neler gelir neler geçer içinden
yüzün ağlar için güler göçümden
kaçıyor mu sanıyorsun gözümden
nasıl desem asıl yerim cennet olsa yanın değil
ÖLÜMSÜN SONUNDA SEN!!!

nasıl dersin benim sevdam yalan bilmiyorum
benim kalbim senin kadar sağır değil
inanmaya gücüm olsa gider miyim
sevda dağım kolay değil…

neler gelir neler geçer içinden
yüzün ağlar için güler göçümden
kaçıyor mu sanıyorsun gözümden
nasıl desem asıl yerim cennet olsa yanın değil
ÖLÜMSÜN SONUNDA SEN!!!

nasıııı begendınmı sesimi kujuuu:icecream: [/B]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…