Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

olcak inşallah canımm hiç canını sıkmaaa kaydirigubbakcemile5

adet günün ne zaman ?

hoşgeldin tatlum

hoşbuldum tatlucummmmmmmm opuyorumnanaktan

oh valla çok rahatladım sonuçları alınca...

şimdi en önemlisini bekliyoz 25 gün sonra alcaz allah kısmet ederse.
dr.eşime ilk sınavı geçtiniz demiş hihoyyyt şimdi2.sınavı bekliyoz eyvahedigeldismile
sen napıyon güzelim yerimseniben

gitti tatlım. bende hemen yemeğe giriştim pişiyo şuan...
melikenin yemeğini yaptım patates tava içinede köfte yaptım ekledim mis gibi koktu valla...
sen napıyon canmm?
iyiyim kuşum bende bugün yaptım tavayı dün yapmamıştım tadına baktım güzel cnmm yiyince görürsün zatenn

gitti tatlım. bende hemen yemeğe giriştim pişiyo şuan...
melikenin yemeğini yaptım patates tava içinede köfte yaptım ekledim mis gibi koktu valla...
sen napıyon canmm?

hadi yaa ooooo süper olmustur walla duuu bekle geleiyimde acılışı yapalımmm azizecimmmcokacimcoook saka bi yana biz bugün dısardan otlanıcaz bakalım kociş gelsinde antakya dönerden iskenderun döneri getircekkkk

eşinin doğum günü kutlu olsun canımm nerelerdesinn kıss hiç denk gelemiyoruzz

Derse verdim kendimi dermişim kaydirigubbakcemile3 kpss belası yüzünden gündüzleri net yok bana canımcım bugün ders çalışmıyorum diye girdim akşam girebiliyorum ancak konuları bitirdikten sonra zemuszemus ara ara girip bakıyorum ama yazmasam bile neler yaptıgınızı takip ediyorum a.s.

iyiki doğmuş kocişin cnm oda benim gibi kova burcu

balık kız benim kociş 12 den sonra doğum günü aslında ayın 20 si yani ama işten o saatlerde geldiği için içeri girer girmez süprizle karşılaşacak baya şaşıracak gibi geliyo opuyorumnanaktan teşekkür ederim canımcım hihoyyyt

VALLA SEZENDEN ALDIM HABERİ TATLIM İNŞ.BU SINAVLARIN HEPSİCAZINDAN YILDIZLI PEKİİİİİİİİ ALIRSIN TATLIM DARISI BİZİMDE BAŞIMIZA İNŞ.BİDAHAKİ AY HERŞEY YOLUNDA GEÇER:Saruboceq:
KOÇİŞİ GÖNDERTTİM TATLUM BU HAFTA YOK :gitme:BU SEFER KOYDU VALLA İKİMİZİDE BENDE BUGÜN KAN VERDİM Bİ HORMONLARA FALAN BAKTIRIYOM

iyiyim kuşum bende bugün yaptım tavayı dün yapmamıştım tadına baktım güzel cnmm yiyince görürsün zatenn
hımmm bizde oğluş okuldan gelsin yicez inşallah....
hadi yaa ooooo süper olmustur walla duuu bekle geleiyimde acılışı yapalımmm azizecimmmcokacimcoook saka bi yana biz bugün dısardan otlanıcaz bakalım kociş gelsinde antakya dönerden iskenderun döneri getircekkkk

gel canım vallahi gel cokacimcoook ohhh yeriz hepberaber....yerimseniben
gerçekten köfteli çok güzel oldu yaa...:lepi:

hee 19 u değil yani anladım cnmm

güzel oldu cnm dediklerinin hepsinide koydum içine pişerken süper koku veriyo valla

walla ben yapınca bayıla bayıla yiyo herkesss umarım canım sizinkide çok güzel olmustur ben yazın içine kabak patlıcan da koyuyorum süper oluyo süperrr afiyet olsun gülümmmm

AAAAAAAAAAA SEN ALCANDA KOÇİŞ BEĞENMİYCEK NİCE YILLARA TATLIM ALLAH BU HEYACANI KAYBETMEYİ NASİP ETMESİN AMİNNNNNNNNNNNNNNN:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Dimi canım karısı alcak da o beğenmiycek bi daja zor görür hediye aldıgımı begenmezse sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni şaka yaw herşeyden mutlu olur o canım kocam benim Şeniz ama neler hazırladım bi görsen ne süprizler hazırladım ...Bana yarısını yapsa uçardım mutluluktan ... Anam ben fazla önem veriyorum şu özel günlere daha doğrusu doğum gününe bi sene öncesinden düşünmeye başlıyorum neler yapsam diye benim gibi manyağı yoktur :roflol:

tamam canım anladımm inşallah emeğinin karşılığını alırsınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…