Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

off yanlızda kalmış benim datlı arkidişim :teselli:
evet canmm hepimiz sınavları geçerizde sonunda bebişlerimize kavuşuruz allahın izninle :Saruboceq: bendede hormon testi vardı temiz inşallah seninde temiz çıkar canmm :Saruboceq: sanki içime doğuyo nisanda hamile kalcaz kızzzz :lepi:

patates tava tarifi önce fırının en dibine yag dök biraz sonraaa şimdiiii patatesleri yuvarlak sekilde dograyıp yıkıyosun ve tavaya diziyosun sonra soganları ikiye bölüp onun üstün ekoyuyosun sonraa warsa yesil biberleride öle ikiye ayırıp içini ayıklayıp ayırıyosun onuda üstüne atıyosun sonra domatesleri yıkayıp onuda ikiye bölüp atıyosun sonra sarımsakda at üç diş lezzet verir sonra bi derin tabagın içine biber salçası al bi yemek kasıgı kadar azda gecebilir suyla ezzz ve üzerinde gezdir yani suyunuda biraz patatesin üstüne çıkıcak sonra baharat ve tuzunu koyy ve fırına sürrrr 1 saatte tam pişiyo cevir iki rede bide fırını önceden ısıtttt oke canımm içine warsa tavugu biraz haslayıp atabilirsin suyunada pilav yapabilirisin yarencimmm

ay benim koçiş yapar süprik çokta sever süpriki ama ben çok detaycıyım hemencecik açıkını yakalıyommmm süpriki öğreniyoom bugünnnnnnn çoooooooooooooook eğlenin allahım nice nice nice yıllar nasip etsin

Oyy Melikem gelmiş sorma canım çok yoruldum ama değdi baya bi hazırlık yaptım daha da bitmedi akşamda ortamı hazırlıycam romantik bi hava katim biras kaydirigubbakcemile3

kıssss bizimkininde 24 ocaktııı hiç elim degmedi walla babasının rahatsızlıgındannnn neyse artık yeni yıla kaldı demek seninkide kova burcuuu napalım saglık olsun tatlımmmŞeniz

banada öyle geliyooo tatlım ya niyeyse çok umutluyum gelecek aylardan allahım inş.içimize doğmuştur artıkk

hımmm patatese bayılırım zateenn teşekkür ederim canımm hemen not ediyimmm

Aynen canım hemen yakalıyorum bende gizli saklı bişy yapacagı zaman agız tadıyla bi süpriz yaptırmıyoruz adamlara sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

Aynısının kıymalısını yapıyorum ben süper oluyo yiyen tadına doyamıyo valla üf canım istedi tek fark patatesleri kızarta yapar gibi yapıyorum yemesi daha zevkli oluyo sankim laelaelaelaelae

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…