Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

kikikikikik melükem üşenmedüüüüüü tekrardan yazduuuuu geçmişe dönmeye gerek kalmaduuuuuu bende yepçem üzendiiiiiim çooooooooog

tabikiii çok pratik ve çok kolayyyyy hemde çok lezizzz afiyet olsun canımm kocişler bu yemegi yerse kuduru artıkkk kaydirigubbakcemile3 bi tabak daha yokmu derler artıkcokacimcoook

melikecimm senin resmini görmedik biz varmı albümde tatlışımm

walla benim kocişşş biraz manyak canımm resim mesim koyma diye söledi bende korkumdan bişi koyamadımm istemiyoo çok mu merak ettinn için rahat olsunnn tubişşş gördü sor bakım gelince nasılmısımmmkaydirigubbakcemile3

tavuksuzda yapabilirsin yada tavuğu ayrı bi yerde sote olarak pişir

ben çıkıyım o samannn valla canım çektiiii hemen kalkıyommm yakamoz gibi biraz kıyma kavurur üzerine dökerimm hepinizi çoook öptümm çook acıktım ya duramıyomm hemen hazırlıyımm daha birde pişmesi varrr

walla benim kocişşş biraz manyak canımm resim mesim koyma diye söledi bende korkumdan bişi koyamadımm istemiyoo çok mu merak ettinn için rahat olsunnn tubişşş gördü sor bakım gelince nasılmısımmmkaydirigubbakcemile3

nolcak yaa sen koy hemen silersin canmm...biz öyle yaptık.ama benimkiler hala duruyo albümde...

ben çıkıyım o samannn valla canım çektiiii hemen kalkıyommm yakamoz gibi biraz kıyma kavurur üzerine dökerimm hepinizi çoook öptümm çook acıktım ya duramıyomm hemen hazırlıyımm daha birde pişmesi varrr

evet canım sen basla çünkü pişmesi sürüyo ince ince dograda patatesleri cabuk pişsin fırınıda ısıt yapmaya baslarken anca çok açıp kapatma ben fırını ısıtıyorum 20 dak arayla acıp dönderiyorm içinde tepsiyiii

akşam ezanıda okunuyoo burda canım arkadaşlarımm ben çıkam artıkın hem yemeğimi ayarlarım hemde namazımı kılarımm tefriciyeyede yarın başlıcam artık bugun kaldı hepinizi çook öptümmm

güle güle cnm bende kaçıcam yemek yapmam lazım benimde

X