Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

bizide habersiz bırakma ceylanımmm
merak etme canımm verıcem haber tabıkı
BENDE YAPTIRIYOOM ONLARI BUGÜN YOKSAAAAAAAAAAAAAM BENDEMİ HAMİLEYİM lülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülü GETTÜM SABAH DOKTORA 4-5 AYDA HAMİŞ OLMAK İSTİYOM GEREKLİ TESTLERİ YAPARMISINIZ DEYOMMMMM ONLARDA ALLAH NE VERDİYSE YAPIYOLAR 3 TÜP KANUUM GETTİ
:roflol:

zayıfsın kolestrol den niye şüphelendin kuzumm

ARADA YÜKSELİYO TATLUM KOLESTROL BENDE IRSİLİKTE YOK YAĞLI TUZLU DA YEME ET YEMEM AMA ÇIKIYO MERET ANACUUUM İLLAKEM ÜKSEKLERDE OLUCAM ONUDA BİDE DEĞERLERDE GÖSTERTİYOOOM BENİM SAHNEM HASTANEDE OLUCEEEEEEEEK KUŞUUUUUUUUUM SERAP HASTANELERDEE :lepi::teytey:sositososito

ARADA YÜKSELİYO TATLUM KOLESTROL BENDE IRSİLİKTE YOK YAĞLI TUZLU DA YEME ET YEMEM AMA ÇIKIYO MERET ANACUUUM İLLAKEM ÜKSEKLERDE OLUCAM ONUDA BİDE DEĞERLERDE GÖSTERTİYOOOM BENİM SAHNEM HASTANEDE OLUCEEEEEEEEK KUŞUUUUUUUUUM SERAP HASTANELERDEE :lepi::teytey:sositososito
annemde zayıh ondada çıktı kolestrol ama onuki çok çikolata kek hamurişi gibi şeyler yemesindenmiş

merhaba barkadaşlar bende hamile kalmak isteyenklerdenin inş bu ay hamile patlaması olur topikde ben diğer yopiklerdeydim burayı yeni buldum artık burayı bende takip ederim

X