Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende aynı durumdayim göğüs konusunda aşırı sisler agriyorlar. 11 pikti. 12 çatladı. 25 bat inşallah belirtiler doğrudur beklicez
Benimde böyle bak 10 yumurtlama 11 çatlama

Eklentiler

• 2D8ED671-6876-4C95-BC52-B3CE62C10B1E.jpeg
    2D8ED671-6876-4C95-BC52-B3CE62C10B1E.jpeg
    179,9 KB · Görüntüleme: 38
Sen yarın bir daha tekrarla testi kuzum eğer cıkmazsa da kendini cok üzme. Benım hazirandaki ilk çatlatma iğnesi deneyimim tutmamıştı. Bu tuttu mesela. İlk mi senin bilmiyorm ama
1 buçuk yıldır deniyorum ilk aşılamamdi. İnşallah bir mucize olur çok teşekkür ederim canim🤲🤲

Benimde öyle canım yumurtlamada hafif şişmişti göğüslerim. Bir hafta sonra afedersin balon gibiler şuan ve hiç olmadığı kadar agriyolar. Herşeye bı anlam bulmaya çalışıyorum. Ama çok yoruldum. Tükendim resmen. Dunki kuruma cizgisi beni çok umitlendirdi. Onlarcasıni yaptığım aynı marka test bir kere bile kuruma gostermemisti belkide vardır diye umutlandım. Sabah yine yaptım hayali çizgi bile yok. Bilmiyorum herşeyin hayırlısı olsun 😔😔😔
Umudumu sakın yitirme daha test de yapma bat tarihini bekle inşallah hepimiz iyi haberler alacağız

Benim de aralık 28 ya da 29 bat. Her ay “bu ay reglim gecikmeden test yapmayacağım” diye başlayıp erkenden test yaparken buluyorum kendimi, erken gebelik testlerinin bile sonuc vermeyeceğini söylediği kadar erken bile😅 bu ay sırf bu yüzden testi internetten aldım. Gelene kadar beklemek zorunda kalayım diye😅
İnşallah hepimiz güzel haberler alırız
Bat tarihlerimiz aynı belirtiler varmı

X