Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Birde biz en kısa zamanı baz alıyoruz sabirsizligimizdan. Doktorlar 6-10 günü bulur rahme yerleşmesi içine gömülmesi daha sonra üzerindeki zarı gömüldüğü yerin dışına atmasi falan. Bundan sonra HCG salgilaniyormus vücutta. İşte kişiden kişiye değişiyor bunların hepsi. Belkide 10 günü buldu diyorum erkendir diye düşünüyorum.
Benım 9 günü bulmuş mesela eğer 1 Aralıktaki ilişki tuttuysa. 2 Aralıktaki tuttuysa 8 günü bulmuş

Kızlar benimde 8 aralıktı yumurtalama günüm. Tam o gün birlikte oldum bi de iki gün öncesinde oldum. Göğüslerim acıyor benimde miye olanlir daha regl i tarihim 25 aralık ta olcak ama şimdiden daha yumurtlama zamanımda göğüslerimde hassasiyet oluştu neden olablir sizce? Genelde regl den 2-3 gün öncesinde başlardı ama şmdiden olması ilginç bilen yazablir mi ya
Benimde 10 Aralık pik gördüm 11 de çatladı yumurtam ve göğüslerim çok dolu dolu ve sancıyor adet benimde 25 i bakalım nasip inş olur

Kızlar benım belirgin derecede fark ettiğim 2 belirti vardı betanın 2.8 cıktıgı günün gecesi rahmimde ufak ufak batmalar olmuştu sürekli. Birde göğüs uçlarımda sanki iğne varmış gibi çok sızlıyordu dokununca

Senın iğneden sonra kaçıncı gün canım
Canım iğnenin 12. Günü aşılamanin 11. Günü
Sabahkini görünce öğlen tekrar yaptım çıkmadı
En üstteki sabahki

Eklentiler

• 20211221_162733.jpg
    20211221_162733.jpg
    71,9 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar benım belirgin derecede fark ettiğim 2 belirti vardı betanın 2.8 cıktıgı günün gecesi rahmimde ufak ufak batmalar olmuştu sürekli. Birde göğüs uçlarımda sanki iğne varmış gibi çok sızlıyordu dokununca
Benim şuan sızlıyor kasıklarim ara ara sadece yarın akşam kan vermeye gidicem ama umudum yok

X