Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla negatifleri gorunce bata kadar yapmayacağım dedimde sizleri böyle görünce içimden de yapma isteği gelmiyor değil 🤭 bugün geçti artık çok sıvı aldım sabahtan beri. Artık yarın sabah bakarım için kıpır kıpır oldu vallahi 🤭
İnşallah sana hayırlı sağlıklı güzel evlatlar verir rabbim her şey gönlünce olsun 🥰🙏🏻

Catlama gunu ve onceki 4 gunu değerlendirseniz daha iyi olur. Zaten yumurta catladiktan sonra 24 saat icinde işlevini yitiriyor. Catladiktan sonraki 4 gunu degerlendirmeniz gebelik icin bisey fayda etmiyor ancak spermler tüplerde 3-4 gun yasayabildigi icin catlama oncesi ve catlama gunu iliski gebelik icin ideal 🥰
Çatlama gününü ve sonrasındaki 4 günü değerlendirdim canım çatlama günü sık ilişki yaşadım ama bilmiyorum inşallah tutmuştur

İlk kez korunmayı bıraktığın için gecikiyor olabilirsin. Benım adetim bile değişik olmuştu leke şeklinde😂 adetlerin cok düzenliyse geç döllenmeden cokta ümitlenme canım
Son 3 aydır 27-28-32 günde bir adet olmuşum şimdi takip ettim de uygulamadan🥺 bu adetlerimin düzensiz olduğunu gösteriyor sanırım bi sorunum olabilir mi acaba 🥺

nerde kaldi bu testleeer! normalde ertesi gün gelen kargolar bu sefer yola bile cikmadi :KK70: evren bana test yapma üzülürsün mü diyo anlamadım ki

Son 3 aydır 27-28-32 günde bir adet olmuşum şimdi takip ettim de uygulamadan🥺 bu adetlerimin düzensiz olduğunu gösteriyor sanırım bi sorunum olabilir mi acaba 🥺
Yoo genede 35 i hiç aşmamışsınız bu düzenli oldugunu gösterir. Ben 40-50 günde oluyordum bazen mesela benımki düzensizdi…

Su gibi akıntı adetmişim gibi ağrı ve ara ara kasık batması oluyor tabi eğer gebeysem 😂
Bu sabah bende ilk defa sulu akıntım oldu bilginin iç çamaşırım ıslaktı öğlen de ıslak akıntı geldi ama şuan beyaz akıntı gelmeye devam ediyor göğüs ağrım var bakalım inşallah canım inşallah vardır

Bu sabah bende ilk defa sulu akıntım oldu bilginin iç çamaşırım ıslaktı öğlen de ıslak akıntı geldi ama şuan beyaz akıntı gelmeye devam ediyor göğüs ağrım var bakalım inşallah canım inşallah vardır
Bata ne kadar kaldı güzelim ben 3 kat rulo peçete koyuyorum o bile sırıksıklam oluyor

X