Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde kasık ağrısı göğüs ağrısı vardı şmdi olmadı bsy yok ben anlamadm ya
Kızlar regle 5 gün kaldı bugün kaset test yaptım ama koca bir negatif gördüm göğüs ağrım yoktu sırt ve bel ağrım vardı ama bugün göğüs agrimda başladı ama hafif henüz bir şişkinlik dolgunluk yok ilk kez bu ay ovulasyon testi kullandım çatlama gününü ve sonrasındaki 4 günü değerlendirdim tutmadı mu tuttu mu diye çok tereddüt ettim üzüldüm de bugün negatif görünce ne diyosunuz ne yapmalıyım pozitif olur mu regle bir gün kala baksam yine
mde

Ben yarın yapmayı düşünmüyorum canim bugün negatifi gördüm ya tüm gün hiç moralim kalmadi. 25 i bekleyecegim BAT sabahı yaparım diyorum artık 😔😔
Canım senin cizgin çok belli ki ama. Benimde yarın asilamanin 12.gunu sabaha son testim kaldı onu yapicam dayanamazsam akşama kan testi veririm artık

Bir de hangi sohbette konuda okudum belkide burda geçmiş konuşmalardaydi bilmiyorum 400 HCG değerini bile cok silik göstermiş birinde. Belkide vardır diyorum yeni yeni yükseliyordu adet gelmeden içimdeki umududa yitiremiyorum bir türlü 🥺

Canım senin cizgin çok belli ki ama. Benimde yarın asilamanin 12.gunu sabaha son testim kaldı onu yapicam dayanamazsam akşama kan testi veririm artık
Kuzum öyle de ilk 5 dk sonra çıkmadı ya o kafamı karıştırıyor. Laboquik kullanıyorum ben. Hassasiyeti sitesinde 5 HCG diyor. Onlarcasıni yaptım şimdiye bir kere bile buharlaşma olmamıştı. Neden gösterdi diyorum. Kafalar yandı iyice 🤭

Kuzum öyle de ilk 5 dk sonra çıkmadı ya o kafamı karıştırıyor. Laboquik kullanıyorum ben. Hassasiyeti sitesinde 5 HCG diyor. Onlarcasıni yaptım şimdiye bir kere bile buharlaşma olmamıştı. Neden gösterdi diyorum. Kafalar yandı iyice 🤭
Canım sen benim testi gördün mu ? Öyle olsa kafana tak diyicem ama seninki belli ya gerçekten. Ben öyle çizgi görsem koşa koşa kan vermeye gidicem. Sanırım - Janna - - Janna - nin 2li degerdeyken silik cikmisti

Canım sen benim testi gördün mu ? Öyle olsa kafana tak diyicem ama seninki belli ya gerçekten. Ben öyle çizgi görsem koşa koşa kan vermeye gidicem. Sanırım - Janna - - Janna - nin 2li degerdeyken silik cikmisti
Kuzum şuan dikkat ettim. Seninde belli aslında ama aynı durumdayiz ilk yaptığın çıkmış sonraki çıkmamış benimde bugün çıkmadı işte. Sen suya tuttun mu teste silindi mi

Kuzum şuan dikkat ettim. Seninde belli aslında ama aynı durumdayiz ilk yaptığın çıkmış sonraki çıkmamış benimde bugün çıkmadı işte. Sen suya tuttun mu teste silindi mi
Hayır tutmadım kuzum arada gidip bakıyorum umut veriyor 🥲 senin o attığın dünkü test miydi yani sonra bugün yaptin çıkmadi

Eşimde bekle diyor kan icin hele testin o halini görünce kalbine iniyordu adamın sevinçten zor sakinlestirdim durum bildiğin gibi değil karışık falan dedim garibim nerden bilsin bu çizgileri 🤭

Benimkide öyle oldu ya meraktan catlicam artık yarın sabah görsem çizgiyi kosucam valla hastaneye
Birde biz en kısa zamanı baz alıyoruz sabirsizligimizdan. Doktorlar 6-10 günü bulur rahme yerleşmesi içine gömülmesi daha sonra üzerindeki zarı gömüldüğü yerin dışına atmasi falan. Bundan sonra HCG salgilaniyormus vücutta. İşte kişiden kişiye değişiyor bunların hepsi. Belkide 10 günü buldu diyorum erkendir diye düşünüyorum.

Ay inşallah bu kasetler bizi yanıltıyodur. Güzel haberlerle gel insallahhh 🤗 Yani yalancı negatif olan çokmus ben hamileymisimde testte çıkmamış diyeni gordum ama yalancı pozitif biraz daha zor görülmesi diyorlar

Birde biz en kısa zamanı baz alıyoruz sabirsizligimizdan. Doktorlar 6-10 günü bulur rahme yerleşmesi içine gömülmesi daha sonra üzerindeki zarı gömüldüğü yerin dışına atmasi falan. Bundan sonra HCG salgilaniyormus vücutta. İşte kişiden kişiye değişiyor bunların hepsi. Belkide 10 günü buldu diyorum erkendir diye düşünüyorum.
Insallah ya insallah yarın sabah o ikinci çizgiyi görsem sonra da kan vermeye gitsem dünyalar benim olacak. Evet haklısın öyle diyorlarda her doktor da farklı mi diyor onu anlamadım
Herkeste farklı çıkıyor orası kesinde
Dün araştırırken gördüm asilamanin 10. Günü negatif çıkmış doktora sormuş kesin sonuc mu diye doktor da Evet demiş.
Başka doktor da 14. Günü bekleyin demiş
Biz kime inanıcaz ki 12.gunden sonra değeri çıkıp artan kişi de çok

Kizlar bişey daha sorucam benim normalde adetli oldugun gunlerimde saçma sapan beni huzursuz edecek kötü kötü rüyalar görürüm. İşte hormonlar iyice arttı. Beynimi bilinçaltını etkiliyor diyordum. İki gecedir bu saçma rüyalari görmeye başladım. Bu durumda olan var mı yada daha önce gebelik yaşayanlar böyle bişey başınıza geldi mi diğer aylardan ayıri belirti bıtek bu var belirtiyse tabi 🤭🤭

Insallah ya insallah yarın sabah o ikinci çizgiyi görsem sonra da kan vermeye gitsem dünyalar benim olacak. Evet haklısın öyle diyorlarda her doktor da farklı mi diyor onu anlamadım
Herkeste farklı çıkıyor orası kesinde
Dün araştırırken gördüm asilamanin 10. Günü negatif çıkmış doktora sormuş kesin sonuc mu diye doktor da Evet demiş.
Başka doktor da 14. Günü bekleyin demiş
Biz kime inanıcaz ki 12.gunden sonra değeri çıkıp artan kişi de çok
Her gebelik her vücut kendine has kuzum. Mucizeler Allah'tan. Adet günü 100 kusur olup sağlıklı gebelik gecirende var adet gunu 7 olup sonradan hızla artan da.

X