Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️
Merhabalar arkadaşlar bu ay korunmayı bıraktığımız ilk ayımdı. 20 kasım son adet günümün ilk günüydü. Beklenen adet tarihim 19 aralıktı. 3 gün geciktim şuanda. Ama şöyle bir şey var ki dayanamayıp adetime 5 gün kala kan testi yaptırdım negatif. Aynı zamanda düne kadar her sabah gebelik testi yaptım yine negatif. Burdan döner mi ihtimal var mı ne dersiniz 🥲

Merhabalar arkadaşlar bu ay korunmayı bıraktığımız ilk ayımdı. 20 kasım son adet günümün ilk günüydü. Beklenen adet tarihim 19 aralıktı. 3 gün geciktim şuanda. Ama şöyle bir şey var ki dayanamayıp adetime 5 gün kala kan testi yaptırdım negatif. Aynı zamanda düne kadar her sabah gebelik testi yaptım yine negatif. Burdan döner mi ihtimal var mı ne dersiniz 🥲
İçin rahat etsin bence bir kez daha kan testi ver. 5 gün önce verdim diyorsun belki geç döllenme olmuştur.

Canım iğnenin 12. Günü aşılamanin 11. Günü
Sabahkini görünce öğlen tekrar yaptım çıkmadı
En üstteki sabahki
sabahki hemen çıktı ise hayırlı olsun hamilesiniz inşaALLAH sağlıklı devam eder..😊 öğleden yaptığın çıkması için en az dort saat su içmeden durman lazım çıkmaması normal zaten

İçin rahat etsin bence bir kez daha kan testi ver. 5 gün önce verdim diyorsun belki geç döllenme olmuştur.
Ya şimdi 4. Gün gecikmesiyle test verirsem negatif çıkarsa yine de içimde bi umut kalacak 9. Gün gecikmesiyle öğrenen insanlar duydum 🥺 biraz daha beklesem mi yoksa 4. Günde çıkmazsa kesin yok diyebilir miyim bilmiyorum

Bat tarihlerimiz aynı belirtiler varmı
Senin herhangi bir belirtin var mı canım? Benim aslında simdi hatırladım bu akşam bi anda midem aşırı bulandı ama sonra geçti, ama muhtemelen bugünlerde çok yağlı abur cubur yediğim için diye düşünüyorum

sabahki hemen çıktı ise hayırlı olsun hamilesiniz inşaALLAH sağlıklı devam eder..😊 öğleden yaptığın çıkması için en az dort saat su içmeden durman lazım çıkmaması normal zaten
Onu da 2 3 saat su içmeden yapmıştım ama az önce yine yaptım negatif 😔 teşekkür ederim yine de 🙏

Ya şimdi 4. Gün gecikmesiyle test verirsem negatif çıkarsa yine de içimde bi umut kalacak 9. Gün gecikmesiyle öğrenen insanlar duydum 🥺 biraz daha beklesem mi yoksa 4. Günde çıkmazsa kesin yok diyebilir miyim bilmiyorum
İlk kez korunmayı bıraktığın için gecikiyor olabilirsin. Benım adetim bile değişik olmuştu leke şeklinde😂 adetlerin cok düzenliyse geç döllenmeden cokta ümitlenme canım

Senin herhangi bir belirtin var mı canım? Benim aslında simdi hatırladım bu akşam bi anda midem aşırı bulandı ama sonra geçti, ama muhtemelen bugünlerde çok yağlı abur cubur yediğim için diye düşünüyorum
Bu ay 8 ve 9 yumurtlama oldu 10 da çatladı yumurta çatladı ertesin gün beyaz akıntım oldu bir hafta sonra yani 12 de sol kaşığımda hafif bir şekilde ağrı oldu ayın 15 de göğüs ağrım oldu koltuk altına doğru birazda dolgunluk var elledigimde yada yatakta yüz üstü yattığımda ağrı oluyor öyle canım haftaya bat günüm inşallah bu ay tutar inşallah

Kızlar regle 5 gün kaldı bugün kaset test yaptım ama koca bir negatif gördüm göğüs ağrım yoktu sırt ve bel ağrım vardı ama bugün göğüs agrimda başladı ama hafif henüz bir şişkinlik dolgunluk yok ilk kez bu ay ovulasyon testi kullandım çatlama gününü ve sonrasındaki 4 günü değerlendirdim tutmadı mu tuttu mu diye çok tereddüt ettim üzüldüm de bugün negatif görünce ne diyosunuz ne yapmalıyım pozitif olur mu regle bir gün kala baksam yine
Catlama gunu ve onceki 4 gunu değerlendirseniz daha iyi olur. Zaten yumurta catladiktan sonra 24 saat icinde işlevini yitiriyor. Catladiktan sonraki 4 gunu degerlendirmeniz gebelik icin bisey fayda etmiyor ancak spermler tüplerde 3-4 gun yasayabildigi icin catlama oncesi ve catlama gunu iliski gebelik icin ideal 🥰

Bu ay 8 ve 9 yumurtlama oldu 10 da çatladı yumurta çatladı ertesin gün beyaz akıntım oldu bir hafta sonra yani 12 de sol kaşığımda hafif bir şekilde ağrı oldu ayın 15 de göğüs ağrım oldu koltuk altına doğru birazda dolgunluk var elledigimde yada yatakta yüz üstü yattığımda ağrı oluyor öyle canım haftaya bat günüm inşallah bu ay tutar inşallah
İnşallah 🙏

FAE3CD94-42B7-417C-89DB-C8CDCE156DCB.jpeg

Kızlar merhabalar bat 26 aralık bu sonuç hemen çıktı testin markası oncomed daha önce bu testi kullananız oldu mu

Benimde bat tahmini 25 hatta yüksek ihtimal 26 Aralık. Bikac gun evvel negatifleri gorunce bakmayı bıraktım bu sabahta yapmadım. Sen daha önce test yapmismiydin ilk test miydi bu ay?
Dün yaptım da çıkmadı sanırım direkt çöpe bastım sonradan çıktı mı bilmiyorum bugün koydum iki dolandım ev içinde baktım 5 dakika içinde silik bir çizgi var hatta şaşı mı görüyorum acaba dedim

X