Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beyaz, sulu iki üç gün evvel açık sariydi şuan beyaz ama sabah test yaptım sonuc negatif çıktı. Bata 4 gün var
Anladım canım benim de beyaz akıntım var normalde bat tarihine bir hafta kaldı göğüs ağrım olurdu yumurtlamadan 7 gün sonra göğüs ağrısı başladı

Anladım canım benim de beyaz akıntım var normalde bat tarihine bir hafta kaldı göğüs ağrım olurdu yumurtlamadan 7 gün sonra göğüs ağrısı başladı
Benimde öyle canım yumurtlamada hafif şişmişti göğüslerim. Bir hafta sonra afedersin balon gibiler şuan ve hiç olmadığı kadar agriyolar. Herşeye bı anlam bulmaya çalışıyorum. Ama çok yoruldum. Tükendim resmen. Dunki kuruma cizgisi beni çok umitlendirdi. Onlarcasıni yaptığım aynı marka test bir kere bile kuruma gostermemisti belkide vardır diye umutlandım. Sabah yine yaptım hayali çizgi bile yok. Bilmiyorum herşeyin hayırlısı olsun 😔😔😔

Günaydın kızlar. Bugün adet günüm. Gece 2.30-3 gibi hafif kasık ağrısıyla uyandım ped taktım adet olucam diye ama bir şey yok. 10 aydır deniyorum . Dua eder misiniz benim için hamile olayım🤲🏻 adetim 5-6 gün geçerse ancak test yaparım diye düşünüyorum. Gerçi hafif kasık ağrısı oldu akşam adet olucam muhtemelen ümitlenmiyim. Yoruldum artık😔
inşallah hayırlısıyla hamile kalırsınız. Herşeyin hayırlısı

Kızlar benim bat 22 aralık. Sürekli acıkma hali canım sürekli bşyler istiyo şuan böle bşy olması normal mi yoksa ben mi kuruntu yapıyorm?

Benim de aralık 28 ya da 29 bat. Her ay “bu ay reglim gecikmeden test yapmayacağım” diye başlayıp erkenden test yaparken buluyorum kendimi, erken gebelik testlerinin bile sonuc vermeyeceğini söylediği kadar erken bile😅 bu ay sırf bu yüzden testi internetten aldım. Gelene kadar beklemek zorunda kalayım diye😅
İnşallah hepimiz güzel haberler alırız

Kızlar benim bat 22 aralık. Sürekli acıkma hali canım sürekli bşyler istiyo şuan böle bşy olması normal mi yoksa ben mi kuruntu yapıyorm?
Pardon yukarda yanlis yazdim.Benim.canim.da ev yemeği istemiyor degisik seyler istiyor.Cok da istahim yok.

Kızlar ben de 10 Aralık ovulasyon, beklenen adet 24 Aralık. Adetten 3 gün önce miratech test yaptım yanıltmaz demi gebelik var

Eklentiler

• IMG_20211221_124651.jpg
    IMG_20211221_124651.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 39
Kızlar regle 5 gün kaldı bugün kaset test yaptım ama koca bir negatif gördüm göğüs ağrım yoktu sırt ve bel ağrım vardı ama bugün göğüs agrimda başladı ama hafif henüz bir şişkinlik dolgunluk yok ilk kez bu ay ovulasyon testi kullandım çatlama gününü ve sonrasındaki 4 günü değerlendirdim tutmadı mu tuttu mu diye çok tereddüt ettim üzüldüm de bugün negatif görünce ne diyosunuz ne yapmalıyım pozitif olur mu regle bir gün kala baksam yine

İnşallah vardır Rabbim size de en kısa zamanda çift çizgiler görmeyi nasip etsin.. Bende tüp bebeğe başlayacaktım ilaç raporu bekliyordum amh 0.28
Yaa gerçekten mi hayırlı olsun tekrardan çok sevindim aklınızdan attığınız an oldu demekki. Benim umudum kalmadı artık adet olurum diye düşünüyorum

Kızlar regle 5 gün kaldı bugün kaset test yaptım ama koca bir negatif gördüm göğüs ağrım yoktu sırt ve bel ağrım vardı ama bugün göğüs agrimda başladı ama hafif henüz bir şişkinlik dolgunluk yok ilk kez bu ay ovulasyon testi kullandım çatlama gününü ve sonrasındaki 4 günü değerlendirdim tutmadı mu tuttu mu diye çok tereddüt ettim üzüldüm de bugün negatif görünce ne diyosunuz ne yapmalıyım pozitif olur mu regle bir gün kala baksam yine
Kuzum bende aynı durumdayım bekliyorum mecbur

X