Aralık ayında çift çizgiyi görenler :)

merhaba arkadaslar;

ozellikle hamile olan arkadaslar burdalarsa; ne yaptilar nelere dikkat ettiler, kacinci aylarinda hamile kaldilar; bizim gibi yeni denemeye baslayanlar icin anlatabilirler mi acaba?

tsk.ler simdidenn

Kesinlikle ilk önce doktora git bir kontrolden geç bir sorun varmı yokmu diye baksınlar. Benim 9. ayımdı bu ay. 3,5 yıllık evliyim bu arada.
Ben özellikle şunu yapayım bunu yapmayayım demedim. Sadece şunu anladım. Stres yapmamak gerekmiş. Geçen ay doktora gittik eşimle
doktor önümüzdeki ay regl olunca gel ultrasonla bakıcam dedi. Bende bu ay regl olmayı bekliyorum nasıl olsa olmucak doktora gitcez diye
ana bir baktım adet olmuyorum. Bugün gittim ki meger hamileymişim :)) Stres yapmamaya çalışın tabi yapabilirseniz :))

doktora gittim; hersey normal gorunuyor; doktor ozellikle bisey yapmayin, oluruna birakin dedi; hemen olacak diye bisey yok dedi..
bir kadinin 1 ayda hamile kalabilecegi sure 48 saat sadece dedi, o yuzden yumurtlama gunlerinde beraberlik gerek dedi.
folik asite zaten baslamistim, ona devam dedi..
bakalim artik hayirlisi.

senin icin cok sevindim; soyledigin seyi cok kisiden duydum, ne zaman stres yapmiyorlar o zaman hamile kaliyorlar;
hayirli ugurlu olsunn

ben de stres yamayayim diyorum ama stres degil de bir degisik heyecan var ben de; acaba olacak mi olmayak mi diye..

kızlar bugun adet günüm ve bu ay belkı psıkolojık belkı gercek çok belirti hissettim bacaklarım sızlıo 15 gündür arada yumurtalıklarıma sancı gırıyo dedım ya belkıde kendı kendıme yaptıgım psıkolojık bısey suanda hasta olmamak ıcın beklıorm bıde hıc olmazdı bugun akıntım war sabahtan berı yardımcı olursanız sewınırm

benimde yarın günüm canım dediğin gibi bende belirtiler yaşıyorum belki psikolojiktir.. inş. sende güzel haberlerini verirsin bizlere mutlu oluruz...

yumurtlama zamanında ilişkiniz olduysa eger saglıklsal bir probleminde yoksa bu akıntılar regl gununden 4-5 gun once basladıysa hamile olabilirsin..belkide gec döllendiyse bugun akıntın baslamıs olabilir...eger hamileysen genelde idrarda cıkar bugun yarın ..kan testi yaptır ama ordada dusuk cıkarsa bu sefer yukselmesini bekliceksin tedirginliğin gitmicekkk

slm arkadaşlar,cuma günü tahlil yaptırdığımı söylemiştim.bugün de sonuclar için gittim.hamilesin dedi.bhcg 838 çıkmış.buna baktığım zaman 4 haftalık döneme girmiş oluyor.ama doktor ultrasonda görünmez çok küçük dedi.dört haftalıksa bir aylık olması lazım e bir aylık bebeğinde ultrasonda görünmesi gerekmiyo mu.arkadaşım gecen hafta doktora gitti,ultrasona girmiş doktor üç haftalık demiş.nasıl oluyo anlamadım...

Merhaba canım hayırlı olsun öncelikle. Bende dün kan testi yaptırdım. Sonuç 280 çıktı. Adetim 3 gün sonra. Senin kaç gün sonra bu değer çıktı.
Ultrasonda banada gözükmez erken dedi. Neye göre erken anlamış değilm ama.

arkadaşlar ben hala regl olmadım ama kan testi yaptırdım yok maalesef

Canım üzme kendini stres yapma. Önümüzdeki ay denersin :)) Allahım hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah sana.
Senin regl olmaman psikolojiktir cnm bir kaç ay önce banada aynı şey olmuştu çok stres yapınca oluyor dedi doktor.

canım fazla düşündüğün zamanda reglde gecikme olabiliyor psikolojik yani inş. önümüzdeki ay bebişin gelir sana...

Evet kızlar psikolojik bir durum.allahtan bu ay çok takmamıştım taksam bir de ne olcakti kimbilir

canım küçükse görünmez hemen diye biliyorum inş. sorun yoktur meraklanma canım doktoruna bir sor istersen olmazmıı için rahatlamış olur hemde..

Evet kızlar psikolojik bir durum.allahtan bu ay çok takmamıştım taksam bir de ne olcakti kimbilir

bazı aylar bendede aynı durum oluyodu canım takmıyomuşum gibi düşünüyodum ama içimden baya geriliyodum kısmet artık herşey hakkımızda hayırlısı olsun diyorum

bazı aylar bendede aynı durum oluyodu canım takmıyomuşum gibi düşünüyodum ama içimden baya geriliyodum kısmet artık herşey hakkımızda hayırlısı olsun diyorum

sanırım öyle..amin hayırlısı olsun hepimiz için inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…