Gebelik testi çift çizgi

Valla hiç rahat değilim kakxkdkdk hatta inanın moralim ara ara bozuluyot sonra tekrar düzelmeye çalışıyorum. Yaw anlamıyorum yanlışlıkla hamile kalanlar nasıl kalıyor gerçekten hayret. Test yaptım dünküyle aynı çıktı testin kendi çizgisi bile olabilir bu belirsiz çizgi artık test falan yapmiycam adet günümü beklicem . K kubusssss Y yagmurpapatya
Bekle bakalım hayırlısı olsun

Valla hiç rahat değilim kakxkdkdk hatta inanın moralim ara ara bozuluyot sonra tekrar düzelmeye çalışıyorum. Yaw anlamıyorum yanlışlıkla hamile kalanlar nasıl kalıyor gerçekten hayret. Test yaptım dünküyle aynı çıktı testin kendi çizgisi bile olabilir bu belirsiz çizgi artık test falan yapmiycam adet günümü beklicem . K kubusssss Y yagmurpapatya
Canim mesela kafanda belirle deki adet olmadan test yapmiycam yumurtlama testlerinden de uzak dur bi ay ben o sekilde yapiyorum bu ay adet gunum geldiginde regl olmazsam da test yapicam yoksa cok stres oluyo insan

Naptin canim yaptin mi test falan

Merhaba kızlar bu ay ilk defa gebelik testi yaptım regle beş gün var hemencecik çizgi belirdi . Yanlışmı görüyorum diye açıp içinede baktım Normalde test yapmak için adet günümü bekliyordum ama bugün dayanamadım . Sizce yarın gitmelimiyim kan vermeye yoksa adet gecikmesinimi bekliyim ?
Cnm Bnmde 7 gün var adete yaptm bu şekilde çıktı ama kanda çıkmadı malesef

Eklentiler

• 1000044748.jpg
    1000044748.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba kızlar bu ay ilk defa gebelik testi yaptım regle beş gün var hemencecik çizgi belirdi . Yanlışmı görüyorum diye açıp içinede baktım Normalde test yapmak için adet günümü bekliyordum ama bugün dayanamadım . Sizce yarın gitmelimiyim kan vermeye yoksa adet gecikmesinimi bekliyim ?
Bende silik bir çizgi gördüm eğer test yapar yapmaz bu çizgi çıktıysa bence biraz daha bekle yine yap ama 15,20 dk geçtiyse ve çizgi çıktıysa kuruma çizgisi diyorlar :KK43:

X