Aralık ayında çift çizgiyi görenler :)

herkese selamlar inşallah çift çizgiyi görürsünüz kızlar biz sekiz ayı bitirdik artık sona yaklaşmaktayız rabbim olmayanlara versin çok güzel bi duygu dua edicem sizler için

kızlaar bu gerçekten çok güzl bi duygu :) ilk testi 7sinde adet olmam gereken günde yaptım çook silikti diğerini ertesi gün yaptık hiç çıkmadı tabi bunların hepsini akşam yapmıştım . 11inde sabah yaptım 6 da daha yapar yapmaz 1. ile2. o kadar çok nettiki :) aynı gün kan testi yaptırdık 572 çıktı sonucum . fakat henüz erken olduğu için keseyi göremedik . benim gibi olup da keseyi gören varmı acaba ? rabbim hepimizinkini bize bağışlar inşallah kucağımıza almayı nasip eder :)

Günaydın herkese. Bugün benim 28.günüm. Adetime 4 gün var. Bu sabah test yaptım. İkinci çizgi silik çıktı. 15.dakikadan sonra koyulaştı. 10.dakikada görülebilen silik bir çizgi vardı. Yarın sabah tekrar yapmayı düşünüyorum. Pazartesi adet günüm. Olmazsam doktora öyle gideceğim. Hemen kan testi yaptırmak istemiyorum. SATım 19 Kasım bu arada. Benimle aynı dönemde adet görüp, çift çizgiyi gören var mı? İnşallah hepimiz de bebişlerimizi hayırlısıyla kucağımıza alırız. Sağlıkla inşallah. Rabbim sağlıksız, hayırsız, sonu kötü olan hamilelikten hepimizi korusun.

Teyzeleri dün biz keseyide gördük :))) çok şükür. Allahım tüm isteyenlere nasip etsin inşallah.

kızlar
hamile olanlara tebrikler.....
inşallah benim gibi isteyenler de bu günleri görür
beni eklerseniz sevinirm...25 aralık....

benimde canım 21 aralıktı günüm.dün test yaptım akşam 7 dk içinde falan silik bir çizgi cıktı.bu sabahta başka marka yaptım yine ilk 5dk içereisinde ikinci çizgi net olmasada belirdi:)emin olmak istiyorum ama olamıyorum.cok korkuyorum bir aksilik olur falan diye.bayadır istiyruz.inşallah ters giden bir şey olmaz.inşallah gerçektn hamileyizdir:)))

Ayy canım çok sevindim. Sen de benim gibisin. Ben de 3 gündür test yapıyorum. Hepsi ayrı marka. Hepsinde de 10 dakika içinde silik çizgi çıkıyor. Gözle görülebilen silik çizgiler. Ama emin olamıyorum. Pazartesi adet günüm. O geçsin öyle kan testi yaptırayım diyorum. Meraktan duramıyorum yerimde. Haftasonu nasıl geçecek bilmiyorum. İnşallah güzel haberler veririz birbirimize.

hayırlı olsun canım çok sevindim . darısı başımıza artık sen kaç haftalıktın tam gördüğünüzde ? biz de daha göremedik haftaya gidecez bakalım :)

Canım doktorun dediğine göre 6 haftalıktı. Ama kişiye göre değişir geçte görülebilir morelini bozma sakın. Seninde hayırlı olsun bu arada.

bence ikiniz de hamilesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:)

bence ikiniz de hamilesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:)

Öyle olmayı çok istiyorum fakat bugün ateşim düştü. Sanırım kırmızılar geliyor. Gebelik testinde bugün silik çizgi bile yok. 3 gündür vardı. Bugün yok ve ateşim de düştü... Ovulasyon çizgisinde koyulaşma var. Ama ateşim düştükten ve Hcg negatif çıktığından şüphelenmeye başladım... Tabi Allah büyük, O'ndan umut kesilmez. Yarını bekleyeceğim... Umarım gelmez kırmızılar...

1.gebelik testi
2.ovulasyon testi

hmmmm yumurtlama zamanında cıkmıs olas LH pozitif ve HCG pozitif (silik de olsa) o zaman dicem ki LH miktarı arttığı için hatalı pozitif okudu gebelik testi ama sanırım sen o testleri yaptıgında yumurtlama zamanın coktan gecmıstı oyle mı ? o zaman şimdi neden kayboldu bu HCG cizgisi birden bire anlamadım...Allah Allahh... canım en iyisi sen regl gününü bekle sakin olmaya çalışarak, belki bi döllenme olmuştur ama saglıksız olduğu için vucut atmaya karar vermıstır o yuzden de sımdı cızgıler cıkmıyodur, ama bu da guzel sonucta demekkı hamıle kalmanda sorun yok...ılk gebelıklerde boyle dusukler olabiliyo ilk denemelrde, gayet normal bi durum...vucut senın ıcın en iyisini secicek merak etme sen:))

Dün öğleye doğru kan testi yaptırdım. Beta Hcg 7.07 çıktı. Adetim bugün henüz gelmedi. Normalde bu sabah saatlerinde olurdum. Bekliyorum 2-3 gün içinde adet olmazsam testi tekrar yaptıracağım. Tatmin edici bir artış olacak mı. Hayırlısı Allah'tan. Dediğin gibi zaten bu bizim 2. ya da 3. ayımız. 6 aydır evliyiz, ama kist yüzünden d.kontrol hapı filan kullandım derken. Bir geçen ay çok umutluydum, bir de bu ay. Ama nasip ne zaman Allah bilir. Hayırlısı ve sağlıklısı gelsin de Allah'ın izin verdiği zamanda gelsin. Rabbim aratmasın, dileyen herkese versin.

kizlar ben uzun zamandir takip ediyorum sizi ama yeni katildim araniza.bende 10 aralikta ögrendim hamis oldugumu hemde daha adet günüm gelmeden 6 gün önce idrar testiyle

e iyiymiş 7 :) çoğu yerde 5 üzeri hamile sayılıyor, hadi bakalım hayırlısıyla inşallah düzgün bi artış olur :) olmasa da sağlık olsun diyip önümüze bakıcaz:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…