Aralık ayında çift çizgiyi görenler :)

Kızlar bugün dr gittim ve yumurtalıklarımda kistler varmış o da çocuk olmasını engelliyormuş yani pkolu çıktım ve tedaviye başlıcam benden bu

canım üzülme lütfen tedavi edilebilir bir durum inş. en kısa zamanda düzelir herşey

rozem inş. bebişin gelmiş sımsıkı tutunmuştur güzel haberlerini bekliyoruz canım

İnşallah canım :)

Inşallah vardır özlem ya test yapmayı düşünmüyor musun peki

Esracım inşallah vardır ama bu ay pek umudum yok. geçen ay kendimi çok kaptırmıştım daha adet günüm gelmeden test yapıp durdum. bu ay kendimi saldım iyice.bakalım eğer bugün yarın olamzsam kan testi yaptırırım.

esracım nasılsın canım kızz bende bu ay ümitliyim varya tam yumurtlama zamanı korunmasız ilişkimiz oldu kistten dolayı bebiş olmaz dedik korunmadık ama hayırlısı olsun bakalımmm benim 18 i ama şimdiden bel ve kasık ağrılarım var canımm özellikle sağ kasığım çok ağrıyor hani ebrar a derdim yha çalışmamı var yoksa diye aynı öyle yaniiii

inşallah hamilesindir.benim de adet günüm dündü henüz olmadım.ama yaklaşık 10-15 gündür karın ağrım hiç bitmedi.hiç umutlanmak istemedim bu ay ama böyle olunca da insan acaba bir şey var mı diyor..dilerim allah tüm isteyenlere bebiş versin..

esracııım hayırlısı canm bunda da vardır bir hayır..kistlerden kurtluruz inş en kısa zamanda ağrın falan varmıydı kasıklarında şüphelenmedin mi canm hiç..

nur topu gibi bebişimiz de olcak inşallah

Sorma zuhal ya bir pko eksikti o da oldu birde hormon derdim de var sanırım gerçi test sonucu çıkmadı ama büyük ihtimal var inşallah biran önce kurtuluruz ve bebişimiz olur

günaydın kızlar güzel bir hafta başı diliyorum inş. bebiş haberleri duyarız bu hafta ......

hadi hayırlısı olsun..benimde 2 gün geçti.acaba bugün test yaptırsam mı diyorum.kararsız kaldım.

Ben biraz önce hastaneye gittim kan verdim. Sonucu 12,30 da çıkacak. 1,5 saat var. Heyecanla bekliyorum kızlar. Sende test yaptır bence cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…