Aralık ayında çift çizgiyi görenler :)

Ay hadi inşallah kızlar siz verirsiniz güzel haberleri ben bir iki ay umudumu kestim ancak tedavi sonrası olur inşallah

burda herkes birbirini tanıyor ve yabancılara cvp verilmiyo herhalde neyse canınız sağolsun allah hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin

Arkadaşlar beta hcg değerim 218 çıktı. Adetimden 3 geçti. Doktor yoktu ameliyattaymış 1,5 çıkacak sonucumu değerlendircek.
Ne demek şimdi bu???

Nur valla çok sevindim kızzz darısı bizlerin başına inşallah rabbim rahat hamilelik ve sonrasından sağlıklıca bebeğine kucağına almayı nasip etsin
Olur mu masal yetişe bildiğim kadar herkese cvp yazıyorum eee anlat bakalım sende derdini

Çok teşekkür ederim arkadaşlar daha doktor yorumlamadı ama siz kesin varmı diyorsunuz.
Bakalım doktor hn 1,5 çıkacak yorumlasın tekrar yazarım.

Gün sayanlar:
arzum66.............1aralık
hadi canım güzel haberlerini bekliyoruz
Afr.........................3aralık
malesef kırmızı kart
rozlem..................4aralık

uhde.....................7aralık
Sharbet................8aralık
golge_cicegim...10aralık
CITLANBIK...........10aralık
elty.......................10aralık
Zkol.......................15aralık
minikyapamaz..16aralık
kahvelokum.......18aralık
soulfly_eu...........18aralık
ceylin...................18aralık
Mzuhal.................30aralık
esraersoy............31aralık
Bebişim1.............???????

rabbim ugur getirsin

Aralık ayı hamileleri:
sadese...........1aralık
ilk hamilemiz

gamzelim-21...2aralık hayırlı olsun
zeliha1308.......2aralık hayırlı olsun
nurummm........6aralık rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin

Evet canım hamilesin 5üstü olduğu zaman hamile demek oluyor ve her iki günde bir ikiye katlanıyor ay çok sevindim valla ya darısı bana ve benim gibi isteyenlere

Yok canım çalışmaya dalmışım :)) Hala inanamıyorum ben valla tuhaf bir duygu içerisindeyim kaç aydan beri bu anı bekliyorum
Ama şuan sus pus kesildim.

Arkadaşlar beta hcg değerim 218 çıktı. Adetimden 3 geçti. Doktor yoktu ameliyattaymış 1,5 çıkacak sonucumu değerlendircek.
Ne demek şimdi bu???

canım gözün aydın hamilesinnn sağlıkla kucagına alırsın inş... darısı bizlere olsun...

merhaba arkadaslar;

ozellikle hamile olan arkadaslar burdalarsa; ne yaptilar nelere dikkat ettiler, kacinci aylarinda hamile kaldilar; bizim gibi yeni denemeye baslayanlar icin anlatabilirler mi acaba?

tsk.ler simdidenn

Çok teşekkür ederim canlarım mutlulugumu benimle paylaştıgınız için. Dualarım sizinle. En yakın zamanda Allah sizede versin inşallah.

burda herkes birbirini tanıyor ve yabancılara cvp verilmiyo herhalde neyse canınız sağolsun allah hepinize hayırlı evlatlar nasip etsin

canım neden böyle düşündün bilmiyorum ben burdan kimseyi tanımıyorum ama sohbet edebiliyoruz sende katılabilirsin aramıza sonuçta hepimiz burda aynı şey için bulunuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…