Aralık ayında çift çizgiyi görenler :)

evet kızlar dün yaptığım test itibariyle ben de aralık ayı hamilesiyim tüm sayfalara yazasım geliyorrrrrrrrrr rabbim isteyen herkese versin

aralık ayı hamileleri nasıl geçiyor hamilelikler.ben sekiz haftayı bitirdim.9. hafta içindeyim iki haftadır bulantılarım çok fazla. mide ağrısı çekmeye başladım.zaten doğru dürüst yiyemiyorum yediğim de mideme oturuyor sanki.sizlerin durumu nasıl

slm arkadaslar bende 2. bekliyordum çok sukur geldi aralık hamilesiyim bende 11 aralıkta ögrendim su anda 6 hafta 4 gunluk hamileyim ve benimde asırı bulantım var hazımsızlık gerginlik stres var zaten hiç bişey yiyemez oldum yedigimide sindiremiyorum

peki arkadaslar bebişlerinizin cinsiyetini ne olsun istiyorsunuz kacıncı hamileliginiz bunlarıda paylasalım

peki arkadaslar bebişlerinizin cinsiyetini ne olsun istiyorsunuz kacıncı hamileliginiz bunlarıda paylasalım

benim ikinci hamileliğim fakat ilki olmadı.bu olursa inşallah cinsiyeti farketmez ama içimde erkek olacakmış gibi bir his var.hayırlısı olsun bakalım.

canım ben de aynı durumdayım seninle 8 bitti 9 a girdim. benim de mide bulantım oluyo 2-3 haftadır devam... kusmamaya calısıyorum ama son zamanlarda cok da basarılı olamıyorum bu konuda:) benim de deli gibi midem agrıyo sanki delik acılıyomuş gibi oluyo midemde:) napalım gülü seven dikenine katlanır diyelim:))

katlanıcaz tabi yeterki sağlıklı hayırlı bir şekilde doğsunlar da bunlar gelir geçer.ama bide ben yalnzım ya şimdi annemi filan çok özlüyorum.yanımda biri olsa oda annem olsa :) belki bu kadar bunalmam bilmiyorum.eşim çok iyi Allah razı olsun.ama işte yanlızlık fena bu zamanlarda...

evet canım hamilelikte insan yanında biri olsun istiyor bende yanlızım esim calışıyor bend asırı sıkılıyorum buda daha çok stres haline geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…