Aralık ayında çift çizgiyi görenler :)

Tşkler.. Umarım Allah herkesin gönlüne göre verir. Aslında benin 2. çocuk düşüncem yoktu. 8 yaşında bir oğlum var o çok istedi ve bir yıl sonra geçen yıl eylül aydında hamile kaldım. Ekim ayında düşük yaptım ve çok ağrılıydı ve istemeyerek oğlum bu ağrılarıma şahit oldu ve babasına herşey benim yüzümden oldu ben istemeseydim annem bunları yaşamazdı dedi ve o günden sonra bir daha kardeş istemedi. Ve ben sadece oğlum için bu kadar çok istekliyim ama her reglm yaklaştığında da çok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan...

Son düzenleme:
arkadaşlar ben de aralık ayında çift çizgiyi görenlerdenim:)) haber veriyim istedim...Allah isteyen herkese nasip etsin innnnşşşşaaalllaaahhh.:)

arkadaşlar ben de aralık ayında çift çizgiyi görenlerdenim:)) haber veriyim istedim...Allah isteyen herkese nasip etsin innnnşşşşaaalllaaahhh.:)

Çok sevindim canım Allah kucağına da almayı nasip etsin
Bişey sorcam günün geçmiş miydi nasıl öğrendin
Ben adetime 8-9 varken kan testi yaptırdım negatif 3 çıktı
acaba yükselir mi

Çok sevindim canım Allah kucağına da almayı nasip etsin
Bişey sorcam günün geçmiş miydi nasıl öğrendin
Ben adetime 8-9 varken kan testi yaptırdım negatif 3 çıktı
acaba yükselir mi

canım adet günümden 1 gün önce akşam test yaptım, 10-15 dk sonra silik çizgi çıktı, bekleme süresi 20 dk idi testin. sonra ertesi sabah yani tam regl günümde tekrarladım bu sefer hemen 1-2 dk içinde silik çizgi çıktı. Regl günümü 2 gün geçince de yine sabah test yaptım bu sefer 4-5 saniyede kalın ve daha koyu bi çizgi hemen çıktı. Sen baya önce yaptırmışsın testi bence o değer yükselebilir, kaldı ki çok da düşük bi değer değil 3, yani genelde 0.1 vs. gibi değerler oluyo bişey yoksa eğer...sen yine de çok kaptırma kendini ama ümit var bence:)) biraz daha bekle şu reglin 1 gün bile geçse yeter yani:) öpüyorum çok canım...

çok teşekkür ederim hamile değilsen allah sanda nasip etsin inşallah

inşaaallaahh sat 9 aralıktı dün test yaptım ama anlamadım nasıl cıktı sonuc sadece t yerinde çok ama çok silik bi iz vardı yerini belli edermiş gibi hayırlısı bakalım daha bekliycem..

canım ümitlendirmek istemem ama benim adetim bugün 6 gün geçti ve pfofilimdeki gibi çıktı testim onun öncesinde hep yaptım çizgiler varla yok arasındaydı yarım saat 15 dk sonra falan çıkyordu bugün yaptığım test 10 saniye içinde çıktı umarım hamilesindir

Tşkler cnm... Senin adına çok sevindim.Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah.. Darısı (bende dahil olmak üzere) isteyenlerin başına :)

Tşkler cnm... Senin adına çok sevindim.Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallah.. Darısı (bende dahil olmak üzere) isteyenlerin başına :)

çok teşekkürler canım... inşallah hayırlısıyla sizin de bebişleriniz olur, olucak da ben inanıyorum :) sağ salim kucaklarımıza alırız minikleri:)

umarım canııım inşallah baktım profilindeki teste bnm o kadar değildi tabiki dediğin gibi varla yok arası ben sanki var dedim eşim yok sana öyle geliyo dedi bakalım hayırlısı...

Kızlar ben cuma günü çift çizgiyi gördüm muhteşem bi duygu allah herkese nasip etsin. kan testi de yaptırdım. pzt günü ilk muayeneme gidicem inşallah hiç bir sorun çıkmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…