Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar birsey sormak istiyorum bhcg baktirdim tekrar ilerleme nasıl die acilden dogum doktorum 1 ay raporluymus degerim 1881 cikti sizce kac haftalik gebeyim ekimin 19unda kurtaj olmustum nasil hesaplanicak acaba hic adet gormeden hamile kaldim

5 yada 6 haftalık gibi degeriniz. yumurtlama gününüz ne zamandi takip etmiş miydiniz?

Ben bugün olurum Diye bekliyordum sabahtan beri de adet sancısı gibi hafif hafif ağrım var ama ne gelen var ne giden. Olsam adetin ikinci günü gel dedi doktor onu bekliyorum pek umidim yok ama bir taraftan da regl olmayınca insan acaba hamilelikhamilelik mi demekten kendini alamiyor

Kizlar adim adim bilgi veriyor gibi oluyorum ama kasik agrisi vatma kasikta cekilme hepsini yasiyorum su an. Tek tesellim hala ciddi ciddi kirmizilarin gelmemis olmasi. Normalde adet zamani kasikta sanci olur ve arkasindan hemen bosalir ya hala öyle virsey olmadi. Tek tesellim bu

Test yapmadinmi canim

Test yapmadinmi canim
Yok yapmadım canım Bata 4 gün kala ovulasyon testi yapmıştım negatifti herhalde gebelik olsa o da koyulasirdi dedim ve ümidi kestim. 13 aydır uğraşıyoruz ve ben her ay gebelik testi yapmaktan yoruldum bu ay yapmayacağım belki iki üç gün daha gecikirce gidip kan testi yaptırırım diye düşünüyorum. Kendimi kaptırıp her ay ağlamaktan bıktım çünkü.

İnşallah bebiişin seninledir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…