Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay canımmm çok sevindimmm Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ay ne güzel oldu böyle Bir de o kadar umutsuz konuştun bak hamileymişsin
evet canım ya hiç umutlu değildim artık kist oldu da ondan adet olamıyorum zannediyordum .çok sağol canım inşallah sağlıcakla kucağımıza alırız .Rabbim isteywn herkese nasip etsin hep dua ediyorum

Canim bu belirtilerin hepsi hamilelik belirtisi ozellikle gogus hassasiyeti hamilelikte daha cok artiyor.benim oyle olmustu.adet belirtisinden tek fark gogus hassasiyetiydi.seninde sanki bebisin geliyor gibi :) insallah guzel haberler verirsin bize :)

Sabah burda yazmistimhafif leke geldi diye. Insallah yerlesmedir ama bilemiyorum cikda heveslenmek istemiyorum.

Son 11 gün. Pozitif cikanlar tebrikler.

Ya ben erken hamilelik testi görüyorum burada almanyadayimda. Acaba nekadar erkene kadar ölcüyo:)

İnsallah canim ama 2 gun oncesine kadar umutsuzdum iki gundur tüm bunlar var insallah sende hepimizide pozitifi goruruz...

Canım erken gebelik testleri icin benim fikrim 5 liralik kaset testlerden bi farki yok para tuzagi.. senin yumurtlamadan sonra kacinci gün bugün?

Kizlar birsey sormak istiyorum bhcg baktirdim tekrar ilerleme nasıl die acilden dogum doktorum 1 ay raporluymus degerim 1881 cikti sizce kac haftalik gebeyim ekimin 19unda kurtaj olmustum nasil hesaplanicak acaba hic adet gormeden hamile kaldim

Allahım sana bırkasnn kuzmm duanda untma bizi inşaAllah ki bizde bu duyguyu tadarz

Canim bende hic gogusde agri yok hamile degilm gibi hissediyorm. Göğüste agri ne zaman baslar ki sag kasgm agryo sadce bide bacaklarm agryo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…