Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
pembepatiks pembepatiks canm o eşinle kendine yaptgın o karışımı söylermsn. Yazmşsn yaaa kuzu
canım bal+ tarçın +çörekotu+ dut pekmezi +keçiboynuzu tozu.. bunları göz kararı macun kıvamında karıştırdım .ve böğürtlen kökü aldım aktardan kaynattım şişeleyip dolaba kaydum.tarifinide nette bulmuştum canım şimdi hatırlamıyorum .
sabah aç karnıma bir tatlı kaşığı karışımdan yedim üstüne böğürtlen kökünden bir su bardağı içtim .
oğlumda böğürtlen kökü kaynatıp içerken hamile kalmıştım .Rabbim kısmet etti çok şükür

Kizlar her zaman butun mesajlari okuyamiyorum cunku telefondan giriyorum ve ev internetim yok sirf sizin icin ek internetler aliyorum yani. O yuzden rica etsem listede adinizi gormek icin bat tarihinizi yada yeni bat tarihinizi veya hamileligijizi beni etiketleyerekte paylasabilir misiniz ? Cuku anca oyle bildirimleri okuyup liste guncelleyebiliyorum

canım bal+ tarçın +çörekotu+ dut pekmezi +keçiboynuzu tozu.. bunları göz kararı macun kıvamında karıştırdım .ve böğürtlen kökü aldım aktardan kaynattım şişeleyip dolaba kaydum.tarifinide nette bulmuştum canım şimdi hatırlamıyorum .
sabah aç karnıma bir tatlı kaşığı karışımdan yedim üstüne böğürtlen kökünden bir su bardağı içtim .
oğlumda böğürtlen kökü kaynatıp içerken hamile kalmıştım .Rabbim kısmet etti çok şükür
MaşaAllah kuzmmm bu ay olmazss bnde deniycem inşallah

Ikinci bebek icin ugrasan anneler tavsiye verebilirmi benim oglum bir ay karnima vurur bir ay ayagimi ezer dolayisiyla ani hareket yapiyorum. Az once arabayla ayagimin uzerinden gecti ayagimin agrisiyla oyle ani hareket yaptimki karnima agri girdi sizler nasil yapiyosunuz etkilermi gebeligi

Canım erken gebelik testleri icin benim fikrim 5 liralik kaset testlerden bi farki yok para tuzagi.. senin yumurtlamadan sonra kacinci gün bugün?

Bugün yumurtlamadan sonraki 7. Gün diyebilirim . Test yinede aldim ben bugün ama 4 gün öncesine kadar %99 diyo. Bat 14 aralik filan bikac gün bekleyim bakalim

Ben hamile oldugumu hissediyorum hadi hayirlisi bakalm :-)

Hadi bakalim bugünde böyle mi hissediyorsun :)))

Canim ben sabahta yazmistim leke var diye ve kasiklarimda batmalar. Bugün ama biraz daha leke geldi. Simdide artti kasik agrim ve batmalar. Adet gibide hissediyorum agrilari ama daha 11 gün var :KK43:((

Eger bu yerlesme agrisiysa kafayi gözü yara yara yerlesiyo zira baya bi agrim ve batmalarim var

Ikinci bebek icin ugrasan anneler tavsiye verebilirmi benim oglum bir ay karnima vurur bir ay ayagimi ezer dolayisiyla ani hareket yapiyorum. Az once arabayla ayagimin uzerinden gecti ayagimin agrisiyla oyle ani hareket yaptimki karnima agri girdi sizler nasil yapiyosunuz etkilermi gebeligi

Öyle tekme tokat girmiyorsa bisey olmaz canim. Ben hamileligimden haberim yokken 20 kilo oglumu uyurken yatagina tasimistim hicbise olmamisti. Ama tabii dikkatli olmak lazim

Bugün yumurtlamadan sonraki 7. Gün diyebilirim . Test yinede aldim ben bugün ama 4 gün öncesine kadar %99 diyo. Bat 14 aralik filan bikac gün bekleyim bakalim

Hadi bakalim bugünde böyle mi hissediyorsun :)))

Canim ben sabahta yazmistim leke var diye ve kasiklarimda batmalar. Bugün ama biraz daha leke geldi. Simdide artti kasik agrim ve batmalar. Adet gibide hissediyorum agrilari ama daha 11 gün var :KK43:((

Eger bu yerlesme agrisiysa kafayi gözü yara yara yerlesiyo zira baya bi agrim ve batmalarim var
evet canim ya gecen aydan farkli hissediyorum bu ay ben. Oyle de kasik agrisi gogus falan filan degil yani kendi hissim degisik :-)
Canim 11 gun erken gelmez yani adet bence de kesin yerlesme dir. Hadi insallah kucuk yaramaz seninledir :-):dua:

Öyle tekme tokat girmiyorsa bisey olmaz canim. Ben hamileligimden haberim yokken 20 kilo oglumu uyurken yatagina tasimistim hicbise olmamisti. Ama tabii dikkatli olmak lazim
canim gecen ay kosarken kucuk ya karnima bir koluyla itti yolundan bide erkekya eli agir canim gercekten. Bugunde arabayla ayagimin ustunden gecerkem ben ani hareket yaptim insallah bisey olmuyordur

X