Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Öncelikle tebrik ederim Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin ve bizlere de nasip etsin inşallah :) Adet gününüze kaç gün varken test yaptınız? Ya da adet gününü geçince mi test yaptınız merak ettm :)

İyi akşamlar kızlar netim yok fazla yazanları okuyamadım . Hamilemiz mi var. Bişey soracaktım. Bugün tekrar test yaptım ve sonuç bu. Acaba test bozuk mu negatif mi
Canım gözün aydın gayet net bir şekilde pozitif yarın kan testini yaptır kesin çıkar. Benim çok silikken bile çıkmıştı. Hadi hayırlısı sağlıkla kucağına al inşallah

Kizlar birsey sormak istiyorum bhcg baktirdim tekrar ilerleme nasıl die acilden dogum doktorum 1 ay raporluymus degerim 1881 cikti sizce kac haftalik gebeyim ekimin 19unda kurtaj olmustum nasil hesaplanicak acaba hic adet gormeden hamile kaldim

Allh sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin :) Bizlerde o günleri görürüz inşallah :) Beta HGC değerinize göre 4-5 haftalık hamilesiniz gibi görünüyor

İyi akşamlar kızlar netim yok fazla yazanları okuyamadım . Hamilemiz mi var. Bişey soracaktım. Bugün tekrar test yaptım ve sonuç bu. Acaba test bozuk mu negatif mi
Pozitiiif canım benim hayırlı uğurlu olsun bebişinn belirtilerin nelerdi neler yaptın anlat bizleree :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…