Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sat 3 kasım canım
4 kasımda birkarışım yaptım eşimle birlikte yedik böğürtlen kökü kaynatıp içtim hergün aç karnına bunları 10 gün boyunca yedim ve içtim
13 kasımda ovulasyon oldu adetin 11.günü tam o gün ilişki oldu ve 2 gün öncesi.birdaha olmadı
1 aralıkta sabah bulantıyla uyandım ama üşüttüm zannettim bugünde bulantıyla uyandım .1 aralıkta yapışkan sümüksü sarı bir akıntım oldu hatta burda sormuştum .
genellikle akıntım var kremsi. canım
Aaaa tebrik ederim canim cok sevibdim rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin

Normal deniyorum hatta bu ilk deneme :) ovulasyon testi falanda yapmadim tahmini yumurtlama zamaninda denedik. Erken sonuc veren testlerden denicem ama kac gun once deneyim bilemedim uzerinde 6 gun onceden sonuc verir yaziyo
E sen yinede bi 5 gun oncesinde dene bakalm :-)

İyi akşamlar kızlar netim yok fazla yazanları okuyamadım . Hamilemiz mi var. Bişey soracaktım. Bugün tekrar test yaptım ve sonuç bu. Acaba test bozuk mu negatif mi

Eklentiler

• 9CCDA212-909C-4786-AF6A-B9E71F0DCF2E.jpeg
    9CCDA212-909C-4786-AF6A-B9E71F0DCF2E.jpeg
    180,9 KB · Görüntüleme: 93
Yok yapmadım canım Bata 4 gün kala ovulasyon testi yapmıştım negatifti herhalde gebelik olsa o da koyulasirdi dedim ve ümidi kestim. 13 aydır uğraşıyoruz ve ben her ay gebelik testi yapmaktan yoruldum bu ay yapmayacağım belki iki üç gün daha gecikirce gidip kan testi yaptırırım diye düşünüyorum. Kendimi kaptırıp her ay ağlamaktan bıktım çünkü. :KK42:

Bekleyebiliyorsan bekle canim

X