Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gunaydin kizlar.dun giremedim malum pazar esim evde :) bugunde doktor kontrolum var yumoslara bakicak insallah guzel haberler alirim.

Insallah bebegin seninle olur canim.en guzel dogum gunu hediyesi :) benimde 2 sene once aralikta olmustu kizim sanki bu ay yine hamile kalicakmisim gibi bir his var icimde :)

Kızlar hamileliginizi bilmeden de kendinizi koruyomusunuz temizlik agir seyler kaldiriyomusunuz kocam bana yaptirmiyo birsey ev supuremiyorum 1 haftadır kendide yapmıyo doktorum dikkat da et demedi ama insan panik oluyo yinede
Valla ben ilk hamileligimde diyet spor yapiyordum.bisikletin tepesinden inmiyordum :) ev isi agir isler herseyi yapiyordum zayiflicam diye.o ay tuttu iste hemde tek seferlik iliskiyle.simdide dikkat ediyorum agir is yapmamaya ama boylede kafamiza takiyoruz bence ondan olmuyor.yani tutcagi varsa her halukarda tutuyor canim

Evet canım orası öyle ama tedaviyle kalinca dikkat etmekde gerek bence

Insallah olur canim ya ozledik bebek sevmeyi ailecek :-( oglum da surekli soruyor zaten kardesim ne zaman gelcek hani gelmedi diye

Benim oglanda ayni sekilde. Birde üc ay önceki hamileligimde babasina oglana söyleme dedim. Söyledi dayanaamadi. Hatta mayisda gelcek bebek demisti. Dr a bi gittik kalp atisi yok. Oglana dedik biraz gecikecwk bebek dedik. Garibim hergün soruyo

kalbim yerinden çıkacak çok heyecan yaptım inşallah herşey güzel devam eder Rabbim isteyen herkese nasip etsin dedimki hayırlı olacaksa olsun yoksa olmasın inşallah dedim .hep öyle düşündüm

Ay kac günün vardi senin bata cok heyecanliii

Kizlar ya dübde cok hafif kan gelmisti leke seklinde. Bugünde var. Ovu günüm pik yaptigigün 24 kasimdi o haftayi degerlendirdik. Bat 14 Aralik yani 11 gün var. Acaba yerlesme kanamasi olabilir mi?

Üc ay önceki hamileleigimde (hic haberimiz yoktu hatta kavgaliydik iki ayda sadece bikere iliski olmustu :) )

O hamileligimde beklemedigim icin ve de adet günlerim benim cok düzenliidir hic sasmaz. Tarihlerede dikkat etmiyordum o aralar. Hafif bi leke gelmisti hah basliyo regl diye tampon koymustum. Her gün cikariyorum tamponu saddce kahverengi leke Allah Allah diyorum niye hala tam baslamadi reglim. Böyke üc gün filan sürdü. Sonra kesildi sonra gögüslerim agrimaya baslayinca aha dedim hamileyim. Ama reglimde de agri olurdu gögpslerimde ama hafif yani. Bu sefer siddetli olmustu neyse sözün özü hamileymisim gerci sonra kalp atisi duyulmadi filan

Demek istedigim iki gündür gelen leke yerlesmemidir acaba yoksa beynimin bana bir oyunu mu bu. Benim regl im hep düzenlidir hic sasmaz. 11 gün önce adet lekesi gelecegine ihtimal vermiyorum ama

Yaaaaa çok sevindimmm sat ve bat ne zamandı bebeğim bir de nasıl akıntı anlat ne olur
kalbim yerinden çıkacak çok heyecan yaptım inşallah herşey güzel devam eder Rabbim isteyen herkese nasip etsin dedimki hayırlı olacaksa olsun yoksa olmasın inşallah dedim .hep öyle düşündüm

Selam kizlar. Benim bat 20 aralik. Meleklerimiz bizi cok bekletmeden gelirler insallah. Gebe kalan arkadaslara saglikli gebelikler dilerim

Yaaaaa çok sevindimmm sat ve bat ne zamandı bebeğim bir de nasıl akıntı anlat ne olur
sat 3 kasım canım
4 kasımda birkarışım yaptım eşimle birlikte yedik böğürtlen kökü kaynatıp içtim hergün aç karnına bunları 10 gün boyunca yedim ve içtim
13 kasımda ovulasyon oldu adetin 11.günü tam o gün ilişki oldu ve 2 gün öncesi.birdaha olmadı
1 aralıkta sabah bulantıyla uyandım ama üşüttüm zannettim bugünde bulantıyla uyandım .1 aralıkta yapışkan sümüksü sarı bir akıntım oldu hatta burda sormuştum .
genellikle akıntım var kremsi. canım

Kuzum benim de akintim başladı çamaşırı islatiyor hem su gibi hem de beyaz kremsi pütür pütür

Pembepatik Senin bat 1-2 aralikti ozaman canim. Iyi bile dayanmisin yani testi bekletmekle ben daha simdiden yapmak istiyom bat 14 aralik

Ya ben vajinal krem kullandigim icin anlayamiyorum ondan mi geliyo diye yoksa benim altımda hep ıslak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…