Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Buyrun kizlar aralik ayinda yapacagimiz testleri burdan paylasalim o zamana kadar da birlikte bekleyelim. Batlari alalimm. Bu ay catlatma ignesi kullanacagim rabbim hepimize hayirlisiyla nasip etsin insallah. Daha once ilk ignede olmustu bu ay da olsun hepinize de sans getirsin insallah :dua:
:dua::dua:
:KK200::KK200::KK200::anneadayı::anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

1. @gcm19944 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  2. @duskapani :anneadayı::KK200: :emir_bebek:
  3. @Balpetegim31 :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  4. @sirkencubin 27 Kasım
  5. @nyks_42 1 Aralık
  6. @BbkBbk :anneadayı::KK200::emir_bebek:
  7. @mltm_48 30 Kasım
  8. @mimmea 30 Kasım
  9. @pembepatiks 1 Aralık
  10. @Bayankus06 3 Aralık
  11. @Disi geyik 3 Aralık
  12. @lifedoesntwait 3 Aralık
  13. @limoncicegi41 4 Aralık
  14. @Oznurr26 4 Aralık
  15. @Jklyyy 4 Aralık
  16. @ggul1212 5 Aralık
  17. @Snrs 5 Aralık
  18. @sonbaharetkisi 5 Aralık
  19. @seheryeli77 5 Aralık
  20. @ISTANBULLUGELINN 6 Aralık
  21. @Masalim17 6 Aralık
  22. @Duman77 6 Aralık
  23. @Beray75 6 Aralık
  24. @dennisgo 7 Aralık
  25. @Cemre0000 7 Aralık
  26. @sacperisiii 7 Aralık
  27. L Laydidiana 8 Aralık
  28. @Sem0510 9 Aralık
  29. @mirandaaaa 9 Aralık
  30. @yaprakali 10 Aralık
  31. Adlinaa Adlinaa 10 Aralık
  32. Celine0719 Celine0719 11 Aralık
  33. 7 78duygu 11 Aralık
  34. @Vuslat ne zaman 11 Aralık
  35. @Caglass 11 Aralık
  36. @Sogukkahve35 11 Aralık
  37. @MiyavKedi 12 Aralık
  38. @Yurdaa 12 Aralık
  39. @gamzeli_bebis 13 Aralık
  40. @ismihazan 13 Aralık
  41. EceCigdem EceCigdem 13 Aralık
  42. @kays_ 13 Aralık
  43. @croiselle 14 Aralık
  44. @Platinus 15 Aralık
  45. @Kbra2214 15 Aralık
  46. @Valensiya 21 Aralık
  47. @damlaozcan0666 16 Aralık
  48. @zeydemor 22 Aralık
  49. @Hipermetrop 24 Aralık
  50. suz35 suz35 26 Aralık
  51. @Bifincankahve 30 Aralık
  52. @Edabk beklemede...
  53. naz_0192 naz_0192 beklemede...
29 aralık inşllah

Bu arada rahim filmi çektirecek olan arkadaşlar, ben Haziran ayında çektirdim ve Ağustos’ta hamile kaldım. Gebe kalmak ile bir süredir uğraşıyo, kendinizde ve eşinizde sorun yoksa bence çektirin. Hamile kalmayı kolaylaştırıyor inanabilirsiniz. Ben devlette yaptırdım. Normalde özel hastaneye gidiyorum, 500-700₺ arası değişen fiyat verdiler. Ben de devlette çektirdim. Anestezisiz çektirdim çünkü doktor öyle çekti. Bi on dakika şiddetli adet sancısı oluyor sadece. Benim için çok zordu çünkü utancımdan öldüm. Ama ağrı anlamında çok da zor dayanılmaz bi durum değil.
Canım benim dr.um 1500 istedi bana cok geldi ocak ayinda cekelim dedi ama ben korktugum icin anestezisiz istiyorum ama korkuyorumda oyuzden ozelde istedim arkadaslar soyledi seninde dedigin gibi 15 dkka suruyomus yeni ogrendim bende devlette cekilmeyi dusunuyorum artik

Kızlar ilişkiden sonra bel altına yastık koyup ayakları havaya kaldırmak cok etkili diyorlar , siz ne düşünüyorsunuz . :oops:
Evet canim benim tüm tanıdıklarım o sekilde hamile kaldı gerci Rabbim ol derse heryerde olur bende bu ay denedim ayaklarimi duvara yasladim ve 1 saat falan durdum bata son 6 gün hayirlisi bakalim :)

Kizlar gunaydin. 4aralik dahil bugun beni bilgilendirme yapin etiketleyerek listemizi guncelleyelim geride kalmasin

Kızlar hamileliginizi bilmeden de kendinizi koruyomusunuz temizlik agir seyler kaldiriyomusunuz kocam bana yaptirmiyo birsey ev supuremiyorum 1 haftadır kendide yapmıyo doktorum dikkat da et demedi ama insan panik oluyo yinede

Canlar günaydın, hafta sonu giremedim valla. yeni gelenler hoşgeldiniz inşallah bu ay listemiz full hamiş olur:dua:
Ben cuma günü doktora gittim reglimin son günüydü, aşılamaya başlayalım dedi bu ayda bekleyelim dedim istemedim. klomene başladım yine bitince tekrar gidicem yani cuma günü yumurtalar büyüdüyse çatlama iğnesi vurulucam. Öyle işte aralık benim ayın yarın doğum günüm inşallah uğurlu gelir rabbim sesimizi duyar:dua::dua:

Kızlar hamileliginizi bilmeden de kendinizi koruyomusunuz temizlik agir seyler kaldiriyomusunuz kocam bana yaptirmiyo birsey ev supuremiyorum 1 haftadır kendide yapmıyo doktorum dikkat da et demedi ama insan panik oluyo yinede
Dikkat etcen gabi canim. Cok uzun sure is yapio yorulmucan. Genel temizlik tabiki yapabilirsin de agir is uzun yol ani hareket falan onlardan kacincan sadece

Canlar günaydın, hafta sonu giremedim valla. yeni gelenler hoşgeldiniz inşallah bu ay listemiz full hamiş olur:dua:
Ben cuma günü doktora gittim reglimin son günüydü, aşılamaya başlayalım dedi bu ayda bekleyelim dedim istemedim. klomene başladım yine bitince tekrar gidicem yani cuma günü yumurtalar büyüdüyse çatlama iğnesi vurulucam. Öyle işte aralık benim ayın yarın doğum günüm inşallah uğurlu gelir rabbim sesimizi duyar:dua::dua:
Insallah canim hadi bakalm gorelim seni bol calismalar :dua:

Cok zor bir gece gecirdim kizlar bugun ful doluyum ama yinede arada size ugrarim :-)

Bata 7 8 gün kalanlar beliti var mi
Benimde 10 gun kaldi sadece bel agrim var benim. Ama ignenin 3. Gunu yani 2. Iliski gecemizde benim belimde bir agri olustu hatta iliskiye girerken bile hissettim yani sonra o bel agrisi kaldi. Eskiler derler ya iliskide kasik agrisi cekersen kiz bel agrisi cekersen oglan tutar diye bende artik ona yordum bakalm hadi hayirlisi :-) :KK70:

X