Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öncelikle tebrik ediyorum sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah. Akıntıdan bahsetmişsin benimde bata 3 gün var dün tuvaletimi yaptıktan sonra bi akıntı geldi peçeteye sildim baktım sarı sümüksü bir akıntıydı yapışkan kıvamda ama sonra gelmedi. Senin akıntın nasıldı?

aynen anlattığın gibiydi canım çok şaşırdım ilk defa böyle birşey görmüştüm .netten araştırdım bazı hamilelerde her adet dönemi gelince böyle bir akıntı geliyormuş .inşallah sende hamilesindir canım

İnşallah canım. Daha önceki adet dönemlerinde de akıntım olurdu ama dün ki gibi ilk defa gördüm. Umarım bende de güzel şeylerin habercisidir beklemedeyim

Canim cok sevindimmm :) ne guzel hamile haberi almak kendim hamileyim gibi hissettim :)) Allah kucagina almayi nasip etsin insallah

Bende simdi doktordan ciktim kizlar 18 mm sagda 1 yumurta dedi.gelismis yani demi guzelmi sizce 18 mm.gecen ay igne vermisti bu ay vermedi catlama belirtisi gordum dedi.carsamba tekrar gidicem :)

Sende bir belirti var mi canim

Canım benim durumum şöyle Haziran ayında bir gebelik geçirdim ancak kalp atışı durduğundan 9. haftada kürtaj olmak zorunda kaldım 2 ay korunduktan sonra Eylül ayı itibariylede denemelere başladık.. Benim önceki gebeliğimde yaşadığım bazı seyler vardı onları 2 3 gündür yine yaşıyorum. Mesela gögüs hasasiyeti ki bence en önemli belirti ucları bazen kopacak gibi. Tek taraflı hafif ağrılar bacak ve kasık bağlantısında gibi, bel ağrısı ve ani hareket yaptığımda öksürdüğümde hapşırdığımda bir tarafta bıçak sokarcasına aniden giren bir acı 1 2 saniyelik. Ve bu acı ağrı hepsi sol tarafımda oluyor. yumurtlama öncesi doktor sol tarafımda 20 mm yumurtam olduğunu söylemişti. Ama tabi bilmiyorum yaşayıp göreceğiz 2 3 güne yaparım bi test onda net cıkar
Bakalım kısmet hepimize hayırlı evletler nasip etsin rabbim...

Ayyyy cok sevndmmm kuzum bnmmmm brlrtilerni yaz kaçıncı günü test yaptn kuzm
çok teşekkür ederim canım
Rabbim herkese nasip etsin inşallah
belirti olarak 2 gündür mide bulantıyla uyanıyorum.birde değişik bir akıntım geldi .sadece bunlardı canım .ovulasyonun 20.günü yaptım testi maksimum 17.günde adet olurdum hep.bal çörekotu tarçın karışımı yaptım ondan adetim gecikti zannettim .

Bu belirtilerin hepsi bende de var canımİnşAllah bu ay hayırlı haberleri alırız.Bata son7

Bende simdi doktordan ciktim kizlar 18 mm sagda 1 yumurta dedi.gelismis yani demi guzelmi sizce 18 mm.gecen ay igne vermisti bu ay vermedi catlama belirtisi gordum dedi.carsamba tekrar gidicem :)
gayet güzel. zaten 18-22 mm en istenen büyüklük.
bebek olarak döner inşallah

Bu ay bende bal tarcin corek otu yaptim insallah bende guzel sonuc alirim senin gibi canim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…