Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
29 aralık inşllah

Canım benim dr.um 1500 istedi bana cok geldi ocak ayinda cekelim dedi ama ben korktugum icin anestezisiz istiyorum ama korkuyorumda oyuzden ozelde istedim arkadaslar soyledi seninde dedigin gibi 15 dkka suruyomus yeni ogrendim bende devlette cekilmeyi dusunuyorum artik

Kızlar ilişkiden sonra bel altına yastık koyup ayakları havaya kaldırmak cok etkili diyorlar , siz ne düşünüyorsunuz .
Evet canim benim tüm tanıdıklarım o sekilde hamile kaldı gerci Rabbim ol derse heryerde olur bende bu ay denedim ayaklarimi duvara yasladim ve 1 saat falan durdum bata son 6 gün hayirlisi bakalim :)

Kizlar gunaydin. 4aralik dahil bugun beni bilgilendirme yapin etiketleyerek listemizi guncelleyelim geride kalmasin

Kızlar hamileliginizi bilmeden de kendinizi koruyomusunuz temizlik agir seyler kaldiriyomusunuz kocam bana yaptirmiyo birsey ev supuremiyorum 1 haftadır kendide yapmıyo doktorum dikkat da et demedi ama insan panik oluyo yinede

Canlar günaydın, hafta sonu giremedim valla. yeni gelenler hoşgeldiniz inşallah bu ay listemiz full hamiş olur
Ben cuma günü doktora gittim reglimin son günüydü, aşılamaya başlayalım dedi bu ayda bekleyelim dedim istemedim. klomene başladım yine bitince tekrar gidicem yani cuma günü yumurtalar büyüdüyse çatlama iğnesi vurulucam. Öyle işte aralık benim ayın yarın doğum günüm inşallah uğurlu gelir rabbim sesimizi duyar

Kızlar hamileliginizi bilmeden de kendinizi koruyomusunuz temizlik agir seyler kaldiriyomusunuz kocam bana yaptirmiyo birsey ev supuremiyorum 1 haftadır kendide yapmıyo doktorum dikkat da et demedi ama insan panik oluyo yinede
Dikkat etcen gabi canim. Cok uzun sure is yapio yorulmucan. Genel temizlik tabiki yapabilirsin de agir is uzun yol ani hareket falan onlardan kacincan sadece

Insallah canim hadi bakalm gorelim seni bol calismalar

Cok zor bir gece gecirdim kizlar bugun ful doluyum ama yinede arada size ugrarim

Bata 7 8 gün kalanlar beliti var mi
Benimde 10 gun kaldi sadece bel agrim var benim. Ama ignenin 3. Gunu yani 2. Iliski gecemizde benim belimde bir agri olustu hatta iliskiye girerken bile hissettim yani sonra o bel agrisi kaldi. Eskiler derler ya iliskide kasik agrisi cekersen kiz bel agrisi cekersen oglan tutar diye bende artik ona yordum bakalm hadi hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…