Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bak şimdi öyle dedin deminki yaptığım hafif kaldı ozaman.Sen nerde oturuyorsun memlekt nere?
Bir kurabiye yapayim onun yanina ben. Bide makarna salatasi yapayim. Yanina ne eklesem ki borek mi yapsam hayir haftasonu diye bide butun oyuncaklari cikardik her yer oyuncak nasil yetistircem ki

Bir kurabiye yapayim onun yanina ben. Bide makarna salatasi yapayim. Yanina ne eklesem ki borek mi yapsam hayir haftasonu diye bide butun oyuncaklari cikardik her yer oyuncak nasil yetistircem ki
Börek güzel olur hemde kolay halledersin.Mercimek köfteside olabilir çok zaman almaz.Maydanoz limonla süsledin mi yeter.

Cok duskunler yemeye. Sofra hazirlanip oturulur zor kalkilir geri yani

Ay ortaya karisik yapayim ben. Firina tavuklu patates sureyim sonra pogaca var zaten yanina da mercimek koftesi yaparim. Dur ben bir yemek sitelerini gezeyim bakalm

Annemi aradim simdi de ben biber falan kizartayim sende firina tavuklu patates at dedi yanina da pogaca cay kahvaltilik falan koy sofraya dedi iyi madem dedim bnde

Yapıcaz artik birseyler aslinda gunleri boyle dolu gecirmekte guzel oluyo insan stres atiyor

Annemi aradim simdi de ben biber falan kizartayim sende firina tavuklu patates at dedi yanina da pogaca cay kahvaltilik falan koy sofraya dedi iyi madem dedim bnde

Oh valla mis gibi oldu işte şimdiden ellerinize sağlık canım.Bende sofrayı hazırlayayım karnım acıktı valla

Rica ederim canim. Ne kadar zamandir bekliyorsun ? Kullandığın birsey var mi tedavi olarak falan
Canım ben16 aylık evliyim ve hiç korunmadık 8 aydır doktora gidiyorum henüz yeni klomene başladık . Son ilacımı dün içtim ve pzt doktor kontrole çağırdı. Çok heyecanlıyım iğneden falan bahsetmedi doktor ama bilmiyorum ne olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…