Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben16 aylık evliyim ve hiç korunmadık 8 aydır doktora gidiyorum henüz yeni klomene başladık . Son ilacımı dün içtim ve pzt doktor kontrole çağırdı. Çok heyecanlıyım:KK45: iğneden falan bahsetmedi doktor ama bilmiyorum ne olur.
Aaa ne guzel bnde bugun basladim klomene :-) rabbim bu ay yüzümüzü guldursun bu ay insallah

Buyrun kizlar aralik ayinda yapacagimiz testleri burdan paylasalim o zamana kadar da birlikte bekleyelim. Batlari alalimm. Bu ay catlatma ignesi kullanacagim rabbim hepimize hayirlisiyla nasip etsin insallah. Daha once ilk ignede olmustu bu ay da olsun hepinize de sans getirsin insallah :dua:
:dua::dua:
:KK200::KK200::KK200::anneadayı::anneadayı::anneadayı::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

1. @gcm19944 19 Kasım
  2. S SekerliYogurt 20 Kasım
  3. @suz35 26 Kasım
  4. @Bifincankahve 28 Kasım
  5. @duskapani 1 Aralık
  6. M Morasigibayan 6 Aralık
  7. B Beray75 6 Aralık
  8. EceCigdem EceCigdem 10 Aralık
  9. @yaprakali 10 Aralık
  10. @Celine0719 11 Aralık
  11. @Sogukkahve35 11 Aralık
  12. @MiyavKedi 12 Aralık
  13. @gamzeli_bebis 13 Aralık
  14. @ismihazan 13 Aralık
  15. @Platinus 15 Aralık
  16. @Valensiya 21 Aralık
Merhaba umarım herkes bu ay bebeğine kavuşur. Benim bat 4 aralık ekler misin canım

Abla sağ bacağım pelvik ağrı ve sağ boşluğum ağrıyo kasıklarım ara ara ağrıyo suyu çok içmeme rağmen idrarım koyu içinde de minik minik beyaz tortular var
Canim günün gelene kadar bol bol ayaklarini yukariya kaldir yat. Agrilarina da iyi gelecek hem rahatlarsin

X