Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 3 aralık heyecanlı bekleyisteyim ya kirmizilari göreceğim yada bebisi stres altındayım sabah yapacaktım ya ereğli olursam da orda negatif gorursem diye yapmadim pazar gunu yapicam artik testi benim gibi 3 araligi bekleyen var mi

Merhaba kızlar yorumunuz nedir?
soğan kürü yaptım ben normalde 32 -35 -40 falan değişiyordu adet döngülerim
kürden sonra düzne girdi 30 günde bir oluyorum artık artık. 21. gün akşamında ovülasyon testinde çift koyu çizgiyi görgüm 3 gün değerlendrdim durumu ama hala 6 gün oldu ovülasyondan sonra bugunde silikden birazdaha canlı çizgi var hala normalmi bu adete 3- 4 gün var hala? yorumunuzunedir ?

Hayırlı sonuclar ver insallah bize

Selam kızlar bugün bata beş gün vardı dayanamadım test yaptım tabii ki negatif çıktı üç gün önceye kadar bir sürü belirti vardı kasıklarım çok ağrıyordu çok halsizdim çok su isteğim vardı üç gün önce her şey durdu aslında kendime kusana kadar testi yapmama sözü vermiştim ama tutamadım bence sizde kesin hamilelik belirtisi görene kadar test yapmayın ne kadar çok umudum olmasa da yinede üzüldüm bir dahaki ay tüp bebekte görüşmek üzere...

Normal evet bilmem hiç farkettiniz mi gebelik testlerinden farkli olarak ovü testlerinde silik çizgi negatif sayılır çünkü vücutta daima az da olsa LH hormonu bulur.

Bence hamileliğin kesin belirtisi sadece adet gecikmesidir. Çevremde çok insan adetleri gecikene kadar hiçbir belirti yaşamamış, kendimizi çok dinliyoruz malesef olmayınca da çok üzülüyoruz.

Ovü testi yapiyorum bir kaç aydır ama gelecek sefere onu da yapmayacağım, karar aldım. Insan robotlaşıyor, çift çizgiyi yakaladim bugün ilişkiye girmemiz lazım demek çok acayibime gitti.

Akışına bıraktım şahsen..

Kesinlikle katılıyorum..

Allah razı olsun

Benimde son adet gunum 1 kasimdi. 12. Gun korunmasiz tek iliski oldu, bugun test yapicam, varsada cikar herhalde dimi? Bu ay yumurtladigim gunu hic anlayamadim. Cok akintim vardi ve 10 gundur artarak meme hassasiyetim var. Kasik agrim yok

Benide ekleyebilirmisin Bat 1 Aralik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…