Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar olmayanlar üzülmesin elbet bir gün olacak. Denemeye devam.

Birsey soracagim 12. Gün 14. Gün filan derken adetin ilk gününden mi sayiliyor?

Merhaba kızlar benimde bat 22 aralık.bikaç sayfa okudum inşAllah bende burda hamilelik müjdemi veririm.kısaca kendimi tanıtayım.2 buçuk yıllık evliyim.8 aylık hamileyken kaybettiğim bir kızım var:KK61::KK61:üzerinden 16 ay geçti.7 aydırda bebek için uğraşıyorum hala birşey yok:KK42:kürler ilaçlar ne gördüysem denedim.özellikle bu ay çok umutluyum.inşAllah hamile kalırsam sizede yaptıklarımı anlatırım:KK39::KK39:

Benimde son adet gunum 1 kasimdi. 12. Gun korunmasiz tek iliski oldu, bugun test yapicam, varsada cikar herhalde dimi? Bu ay yumurtladigim gunu hic anlayamadim. Cok akintim vardi ve 10 gundur artarak meme hassasiyetim var. Kasik agrim yok
test yaptınmı cnm varsa çıkar büyük ihtimalle

Kizlar yine baya msj olmus kusura bakmayin giremedim :-) yeni bat tarihlerinizi ve yeni gelen arkadaslar lutfen bu yaziyi cevaplayarak yada beni etiketleyerek beni bilgilendirebilir mi listeyi guncelleyelim masallah 50 ye de az kaldi yani :-)

Dün aksama gelince kizlar iliski sonrasi yattim ben bi 15 dk falan ama kalkmadan once altima pecete koydum kalktim ve peceteyi cikardigimda islakti yani. Acaba yani dışa mi akti olmadi mi falan diye dusunup durdum butun gun. Insan da boyle seylerde sanki acemi gibi bisey oluyo stres yapinca

Sag kasigima bugun hafif hafif sanci girip cikti otururkende yururkende suan da da hafif karin agrisi arada yokluyor Adet olma sinyalleri var yoldayim evet gittiğim zaman bakicam gelen giden var mi

Sag kasigima bugun hafif hafif sanci girip cikti otururkende yururkende suan da da hafif karin agrisi arada yokluyor Adet olma sinyalleri var yoldayim evet gittiğim zaman bakicam gelen giden var mi
Insallah birsey yoktur canim haberini bekliyorum

Dün aksama gelince kizlar iliski sonrasi yattim ben bi 15 dk falan ama kalkmadan once altima pecete koydum kalktim ve peceteyi cikardigimda islakti yani. Acaba yani dışa mi akti olmadi mi falan diye dusunup durdum butun gun. Insan da boyle seylerde sanki acemi gibi bisey oluyo stres yapinca
Altina yastik koyduysan giden gitmistir zaten fazlaligi cikiyor disariya

X