Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Büyük ihtimal çatlamıştır canım, iyi değerlendirin günleri :)))

Igne yapıldıktan sonra bide 36 saat sonra ikiskiye girdik tekrar girmeye gerek var mi
Tabiki canım o günler sık sık ilişki olsun imkanınız varsa nolur nolmaz. Biz o hafta hep yaptık. Birkaçgünden beri gün aşırı oldu. Benim de 12.günüm bekliyorum

Canım adetime 6 gün var. İğnenin etkisiyle pozitif cıkabilir o yüzden 15 günden önce yapmak istemiyorum ancak ne adet belirtim var ne gebelik. Günler de geçmek bilmiyor
Komsum eczande çalışıyor 1 hafta onceden yapilan test varmis fiyati 24 dedi ama ben yapmak istemedim daha cok erken

Evet ilk iğnem. Interntten arastrdim ben ignenin etkisinden dolayi pozitif çıkma olasılığı yokmus ben smdiden duramiyorum ya karnmda igne batar gibi agrilar oluyo bunlari yasadn mi sen
Evet canım yaşadım, en son iki gün önce öyle oldu iğne batıyor gibi. Göbek çevremde falan. Test alıp yapasım geliyor kendimi zor tutuyorum

Bende merak ettim simdi yarin sabah yapsan senin kaçıncı tedavin daha oncede igne yapıldımı
Canım 3.çatlatma iğnem. Rahim filmi de çektirdim bişey cıkmadı. Yumurta tembelliğim var bi de süt hormonlarım biraz fazla. Hala bi umut bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…