Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Beninde 14 aralik bunlarda ovulasyon testlerim

Eklentiler

• Screenshot_2018-11-30-12-30-05.png
    773,1 KB · Görüntüleme: 32
Allah hepinize boyle uğraşlar versin insallah kizlarr bizim oglanin cani kola istemis esimde gelirken almayi unutmus bu saatte markete gittiler agladi diye bide markette uzak yani

Allah hepinize boyle uğraşlar versin insallah kizlarr bizim oglanin cani kola istemis esimde gelirken almayi unutmus bu saatte markete gittiler agladi diye bide markette uzak yani
Amiin Ne güzel ikinci bebişi beklerken oğlunuzla zaman geçirip o ay olmasa da onun tatlılığı huysuzluğuyla vakit geçirerek bi şekilde çok üzülmezsiniz rabbim bize de nasip etsin ilki inşallah

Benimde bir oglum var ikinciyi istiyoruz simdi. Evet dediginiz gibi oyaliyor birinciler. Ama kardes gelmeyincede onun stresi ayri oluyor. 14 aralik Bat ölecem meraktan.

Birde kizlar yumurtlama günleri disinda da devam ediyormusunuz calismalara? Yoksa olursa yumurtlama döneminde olur zaten mi diyorsunuz?

Amiin Ne güzel ikinci bebişi beklerken oğlunuzla zaman geçirip o ay olmasa da onun tatlılığı huysuzluğuyla vakit geçirerek bi şekilde çok üzülmezsiniz rabbim bize de nasip etsin ilki inşallah
Insallah canim herseyin bir zorlugu var aslinda rabbim hayirlisini nasip etsin herkese. 11 ay once kaybettim ben ikinci hamileligimde bebegimi. 8 aylikken dogumda kaybettik. Oğlumla 8 ay emek emek bekledik herseylerini hazirladik. Nasip olmadi simdi oglum surekli anne hadi eski buyuk karnini al da kardesim gelsin ne zaman gelcek diye sorup durunca beklemek istemedim hemen basladim tekrar klomen e

Ya canım benim böyle söyleyip aklına getirdim üzdüm seni özür dilerim rabbim o büyük karnını almayı nasip etsin inşallahh :) benimde bu ay ilk klomendi ya bat 3 kaldı ümitsizim duygusallaştım bi anda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…