Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar iyi akşamlar listede 30 kasımdayım saatler kaldı sonucu öğrenmeme inşallah. 16 kasım çatlatma iğnem 17 kasım aşılama tarihim yatımda test tarihim... düne kadar içimde öyle bir huzur vardı ki hamile olduğumu rabbim hissettiriyor derdim kasık ağrılarım göğüs ağrım bel ağrım hayatımda ilk kez yaşadığım gaz sancıları abartı gaz sancısı ve mide yanmaları kesin hamileyim diyordum. Dün erken olduğunu bildiğim halde akşam test yaptım negatif görüntü benim bütün duygularımı aldı götürdü bütün bu belirti dediğim ağrılar bile yok çöktüm yarın o kan testinde 0 ile başlayan 1 ile başlayan değeri görme fikri bile başıma kramplar sokuyor. Zor bir gün olacak hayırlısı ile rabbim dayanma gücü versin

Canım tedavi görüyo musun

Canım inşallah bebişin seninledir bozma moralini

Hislerini anlıyorum
Benimde bata bir gün kaldı
İdrar Testi negatif
Boğazıma düğümler oturdu
Adet gelene kadar o umut tükenmiyor ya
Ama tüketiyor bu bekleyiş insanı
Kendime beklememek adına ne kadar telkin versemde kâr etmiyor, öyle bi mahsunum işte...

Canım tedavi görüyo musun

Yok canım
Boş gebelikten kürtaj oldum 11 ay önce trambofoli paneli testi sperm testi hormon testi... hiç bi şeyiniz yok diyor doktor
İki ay klomen ve ovitrelle tedavisi gördüm ama sonuç negatifti... kendi haline bıraktım epwydir bu gün idrar testinde yine negatifi gördüm
Hatta sonradan bi şeyler çıkmışmıdır diye bakışıp duruyoruz testle

Canım seni çok iyi anlıyorum. Her ay yeni bir umutla başlıyoruz tedaviye. Bizim de imtihanımız bu demek ki. Allaha daha zor şeyler yaşatmasın. Elbette olur canım, onun da bir vakti var. Rabbimin bi bildiği vardır. Söylemesi kolay tabi ama ben de aylardan beri bekliyorum öyle. Bu aydan da umudum yok. O negatifi görünce çok üzülücem biliyorum. Burası aynı kaderi paylaşanların bulunduğu bi ortam. Bir tek biz değiliz emin ol. Canın sıkıldıkça yaz buraya.

Sağolasın tatlım ne hoş teselli ettin
Allah razı olsun
İnanıyorum bir gün gelecek bizde gebelik doğum formlarını takip edicez inşallah

Kızlar eşim çok kötü bir kaza geçirdi cam eline düştü ve 3 damarı koptu ve ameliyat oldu cok kötü günler geçiryorz duanızda untmayn dün gitmiştim çatlatma iğnesi içinn gittgimde kendi çatlamş dedi bu ayda vermedi artk zaten onu düşüncek halim yok Hepnze hayrlı geceler diliyorm

Çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm. Allah şifa versin tez zamanda

Çok geçmiş olsun canımm.

Geçmiş olsun canım allah acil şifalar versin..

En çok da neye üzülüyorum biliyor musunuz kızlar. Eşim şu saatte mutfakta kendine keçiboynuzu kürü hazırlıyor, öyle bir çabada istek de ki; dayanamıyorum ona her ay yine olmadı demeye. Yine de çok şükür diyip devam ediyoruz tabi ki. Hayırlısı olsun inşallah. ALLAHIM yüzümüzü güldürsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…