Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar eşim çok kötü bir kaza geçirdi cam eline düştü ve 3 damarı koptu ve ameliyat oldu cok kötü günler geçiryorz duanızda untmayn dün gitmiştim çatlatma iğnesi içinn gittgimde kendi çatlamş dedi bu ayda vermedi artk zaten onu düşüncek halim yok Hepnze hayrlı geceler diliyorm
Çoook geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin dualarımız sizinle

Son adet tarihim 10 kasım 18 kasımdan beride ovülasyon testi yapıyorum ama hala tık yok allahım adetim yaklaşıyor ya yumurtlamazsam korkuyorum pko var zaten

Yumurta çatlamadan önceki gün hamile kalma şansınız %25 daha fazla çatldığı gün ve ardından iki gün daha sonrasında bi dolu bi boş olacak şekilde değerlendirin sağlıklı bi kadının o ay hamild kalma oranı%15 zaten şans yüzümüze güler inşallah

Tesekkürler canim anladim.

Benim bat taaa 14 aralik meraktan ölecem. En son bu topike girddigimde hamilelik haberimi vermistim tee 6 yil önce.:KK49:

Insallah herkes Aralikta mutlu haberi alir:KK54:

Kızlar eşim çok kötü bir kaza geçirdi cam eline düştü ve 3 damarı koptu ve ameliyat oldu cok kötü günler geçiryorz duanızda untmayn dün gitmiştim çatlatma iğnesi içinn gittgimde kendi çatlamş dedi bu ayda vermedi artk zaten onu düşüncek halim yok Hepnze hayrlı geceler diliyorm
Çok geçmiş olsun canım

En çok da neye üzülüyorum biliyor musunuz kızlar. Eşim şu saatte mutfakta kendine keçiboynuzu kürü hazırlıyor, öyle bir çabada istek de ki; dayanamıyorum ona her ay yine olmadı demeye. Yine de çok şükür diyip devam ediyoruz tabi ki. Hayırlısı olsun inşallah. ALLAHIM yüzümüzü güldürsün inşallah
Aminn canım çok iyi anlıyorum seni tamamen bizdede durumlar böyle

Canım çok geçmiş olsun Allah şifasını versin inşallah :dua:çok üzüldüm

En çok da neye üzülüyorum biliyor musunuz kızlar. Eşim şu saatte mutfakta kendine keçiboynuzu kürü hazırlıyor, öyle bir çabada istek de ki; dayanamıyorum ona her ay yine olmadı demeye. Yine de çok şükür diyip devam ediyoruz tabi ki. Hayırlısı olsun inşallah. ALLAHIM yüzümüzü güldürsün inşallah
Aminnnnnn inşallah :dua: sanırım çoğumuz aynı durumdayız

çok geçmiş olsun canım eldeki damarlar sinirler çok önemli .Allah beterinden korusun cnm

kızlar günaydın hayırlı cumalar
bir şey sorucam erken yumurtlama olunca erken adet olunurmu yine zamanındamı adet olunur ben 28 günde bir oluyorum .

Yumurtlamanın adetle alakası yok canım yine zamanında olursun benceo_O günaydın hayırlı cumalar:KK68:
sağol canım geç yumurta olunca geç adet olmuştum bir kere.ondan sordum cnm belki erken olurum diye.doğumdan önce 16 17.günleri buluyordu ovulasyon hep 33 gün de bir adet olurdum .şimdi 12 13.günlerde olıyor ve 28 günde oluyorum .

Arkadaşlar beni de eklermisiniz en son 7 kasimda adet olmustum. Geçtiğimiz hafta yumurtlama oldu.1yildir istiyoruz fakat pozitif sonuç olmadi şimdiye kadar.
benimde geçen hafta yumurtlama oldu canım 23 de. Bakalım beraber takip ederiz.

Allah razı olsun canmmm
cok geçmiş olsun canım ALLAH beterinden saklasın.

Kızlar aranızda 23 kasımda ovulasyon testi yada catlatma ignesi olan varmı. 24 de yumurta çatlamış oluyor. Gebelik testinde ne zaman çıktıgını beraber takip edebiliriz.

benimde geçen hafta yumurtlama oldu canım 23 de. Bakalım beraber takip ederiz.

cok geçmiş olsun canım ALLAH beterinden saklasın.

Kızlar aranızda 23 kasımda ovulasyon testi yada catlatma ignesi olan varmı. 24 de yumurta çatlamış oluyor. Gebelik testinde ne zaman çıktıgını beraber takip edebiliriz.
Benim daha anca iki gun oldu igne olali

Kizlar gunaydn hayırli cumalar bende klomen kullandm pazartesi gunu catlatma ignesi yaptrdm 36 saat sonra karnmda feci agrı oldu yumurta mi çatlamıştır. Doktorum hamile kalrsam ikiz yada ucuz ihtimali oldugunu söyledi 10 gun kaldi hasta olmama cok heyecanlym. Belirtide yok nasil anlcam ya hayal kırıklığı yaşamak istemiyorm

X