Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar benim hep adetin bittigi hafta basiyor kasik agrilarim bol akintim falan yani yumurtlama belirtisi gibi. Ama baya gec oluyorum yani adet acaba neden ki

İnsallah tutmuştur :) ben de su günler adet olacağım adetten sonra aşılama sürecine başlayacağız nasipse
Beni biraz bilgilendirebilir misin sana zahmet olmazsa :)

Teşekkür ederim inşallah :) tabi ki. Bu benim de ilk aşılamamdı çok fazla bi tecrübem yok ama benim sürecim şöyle oldu; Daha önceki aylarda iki sefer klomen denedim pek fazla etkili olmadı bu ay adetimin 5. Gününden itibaren 5 gün femara kullandım bittikten sonra 4 gün de puregon iğne verdi doktorum. Sonraki gün çatlatma iğnesi vuruldum ve 36 saat sonra aşılama oldu. Aşılama için de hastaneye gittiğinizde eşinizden örnek alınıyor hareketli ve sağlıklı spermler ayrıştırılarak sayıyı mümkün mertebe yükseltmeye çalışıyorlar. Beni belimde yastıkla 1 saat yatırdılar işlem sonrasında. Daha sonra eve gittim ilk 2 gün çok nadir kalktım geri kalan günlerde de kendimi yormamaya çalıştım zaten kasıklarda ve belde adet sancısı şeklinde bi ağrı olduğundan ayakta uzun süre kalmanıza imkan vermiyor pek. Umutla bekliyorum bilmiyorum benimki tuttu mu. İnşallah sizin süreciniz de güzel geçer her zaman umutlu ve olumlu olmaya çalışın :) biraz uzun oldu ama yardımcı olabilmişimdir umarım, sevgiler.. :)

Çok teşekkür ederim bilgilendirme icin İnan’ın çok iyi geldi. İnsallah bebeğiniz sizinledir tüm samimiyetimle söylüyorum
Ben de yarın ilk kez gideceğim. Daha önce çatlatma iğnesi falan da olmadım hiç. Üniversite hastanesinde olacak. Tedavi sürecim başladığı icin hem gerginim hem de umutlu çünkü normal yoldan olacağına ilişkin ümidimi kaybetmiştim artık.
Yeter ki tutsun hiç kalkmamakta iyi yapmışsınız:)

Kizlar benim hep adetin bittigi hafta basiyor kasik agrilarim bol akintim falan yani yumurtlama belirtisi gibi. Ama baya gec oluyorum yani adet acaba neden ki
Benimde oyle canım ya afedersin sümük gibi uzayan akıntım var niye bilmiyorum.Galiba üşütüyoruz vücut adet sonrası nevar ne yok temizliyor atıyor. Yoksa ben 16.gün falan yumurtam çatlıyor

Sizin tedavi süreciniz de hayırlı olsun inşallah ilk aydan kavuşursunuz bebeğinize :) çatlatma iğnesiyle ilgili tek dikkat etmek gereken kendinizi dinlerseniz gerçekten hamile olduğunuza inanıyorsunuz çünkü uyku hali göğüslerde büyüme ağrı bel ağrısı gibi gebe olan arkadaşların bahsettiği bütün belirtileri yaşatıyor. Sonrası benim için 2 kez hayal kırıklığı oldu ama umarım siz ilk seferde hayallerinize kavuşursunuz..

Benimde oyle canım ya afedersin sümük gibi uzayan akıntım var niye bilmiyorum.Galiba üşütüyoruz vücut adet sonrası nevar ne yok temizliyor atıyor. Yoksa ben 16.gün falan yumurtam çatlıyor
Olabilir benimde gec catliyor çünkü

Arkadaşlar Merhabalar ovülasyondan bu yana bir hafta geçti Gözüm hep yerleşme kanamasını aradı küçük Parmağımın tırnağı kadar minicik bir leke gördüm ne anlama geliyor bilmiyorum Ayrıca yeni belirtim baş ağrısı 2 gündür başım ağrıyor göğüslerimde de hassasiyet var ama sütyeni çıkardığım zaman o hassasiyet gidiyor gibime geldi cumayı beklemeye çalışacağım fazla da umutlanmak istemiyorum ama ister istemez kendimi dinliyorum inşallah hayırlı haberler veririm size

Benim yeni bat 7 ocak canm

Benim yeni bat 16 ocak inşallah beklenen adetler gelmez ve iyi haberler alırız hepimiz

Ovulasyon testiyle takip ediyorum bu ay yumurtlama goremedimgecen aylarda 13de olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…