Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
EceCigdem EceCigdem canım benim bat nezaman bilmiyorum normalde 29 günde bir oluyorum ama klomen geciktiriyor bikacgün.bu ay 3 gün geciktim.normalde 13 ocak ama belki 16 ocakta olurum

Kizlar lutfen guncel bat tarihlerinizi BENI ETIKETLEYEREK yazar misiniz ? Internetim mobil oldugu icin bu ara anca bildirimlerdeki mesajlarima ve yorumlarima cevap verebiliyorum. Bugunun tarihine kadar olanlari guncelleyecegim. Lutfen bana geribildirim yapın yapmayanlari en sona beklemede diye ekleyecegim

Cok ugrastim liste icin kizlar lutfen sizde yardimci olun duzenleme tamamlansin

Canım benim yaaaaa maşallah yazdıklarınla umut oluyorsun bizlere :KK49: öncelikle tebrik ederim arkadaşım. Rabbim tez zamanda sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :dua: eski yazdıklarını okudum, belirtilerini detaylıca anlatmışsın, çok benziyoruz :) yalnız birşey sormak istiyorum sen test yapmış mıydın evde? Yaptıysan ne zaman yaptın? Kanı adet bitiminde mi vermiştin? Yazılar çok geçmişte kalmış onları bulamadım canım:110: kusura bakma mutlu anında seni böyle rahatsız ettim :KK200:
Ne rahatsizligi canim benim olurmu ayrica cok tesekkur ederim derdimizi paylastik sevincimizide paylasiyoruz iste :) ben catlatma ignesi vurulmustum.onun 9.gununden itibaren silik cizgi cikti 12.gunude tahlil yaptirdim.

Kızlar merhaba cok dahil olmasada burda genelde takipteyim :KK45: sizden ricam bir bakarmısın testime.işaretlediğim yerde bir silikte olsa çizgi vrmı bana mı öyle geldi. Sabah yaptım baktım yoktu.sonra cıkmak zorundaydım dışarı.akşam geldiğimde var gibi geldi.sizcede var mı :KK54: bat normalde 27 si:KK200:
Silik bir cizgi var gibi canim insallah vardir bebisin

Kizlar o gun internetim bitti ve pazar gecesi de adet oldum malesef. Suan iste daha yeni bitti sayilir iki gun oldu. Bu ay doktora gitmedim. Bosverdim gitti ne olur ne olmaz bnde bilmiyorum. Allah uzun omurler versin bir oglum var biliyorsunuz. Digeri de allah ne zaman nasip ederse olsun dedim oturdum. Eşimin de telefonunda internet yok is yerinde wifi oldugu icin evde de bnden bakardi falan bir haftadir internetim yenilensin diye icim icimi yedi :-) ek pakette alamadim faturayi zaten katladim iyice iki kere ek paket almistim buraya girmek icin

Bnde aynen oyle dedim canim. Zamani geldiginde zaten biz bisey yapmasak da gelecek dedim ve oluruna biraktim. Tedavi falan istemedim. Şu corekotu bal falan olan kure baslayayim dedim onu da 3 gun yiyebildim migdemi yakti hep kotu oldum. Internetim de yoktu tabi arastirma yapamadim pek olmazsa incir kürüne baslarim dedim bi

Ayol sen nerdesin catlattin bizi da :KK54:

Neyse canim saglik olsun bidhaki aya insallah. En azindan zamaninda regl oldun. Benim gibi 10 gün önceden gelmedi. Akintiya göre yumrtlama dönemi belirledim bende bu ay bakalim ne olacak. 29 aralik bat benim

Birde ben ogluma hamile kaldigimda clrek otu bal yaptigimda hamile kalmustim 6 sene önce.o zaman cörekotuyagi yoktu ezerek yiyodum balla. Eger bu ay tutmazsa benimde yine yapacagim amacörekotu yagi ile yapacagim.

Ayol sen nerdesincatlattin bizi da

Beni etiketleyerek bildiren arkadaslarimizi guncelledim kizlar listemiz duzeldi baya iyi oldu :-)

Ne rahatsizligi canim benim olurmu ayrica cok tesekkur ederim derdimizi paylastik sevincimizide paylasiyoruz iste :) ben catlatma ignesi vurulmustum.onun 9.gununden itibaren silik cizgi cikti 12.gunude tahlil yaptirdim.
Darısı başımıza inşallah arkadaşım :dua: dualarında bizleri de eksik etme :dua:

X